Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > poradte prosim jak nastavit AP a ADSL Router Speedtouch 510i

poradte prosim jak nastavit AP a ADSL Router Speedtouch 510i

Martin (30.9.2004 19:56:35)

Zdravim, byl jsem v UK a koupil si tam NB a Belkin AP a PCMCIA kartu Netgear, oboje 802.11b. Vse fungovalo OK. Ted jsem zpet doma, kde mam router Speedtouch 510i od CTc. AP jsem zapojil do routeru, vse jakoby funguje, jen v NB neni mozne prijmat data posilana pres AP - pritom ledka na wifi karte sviti, signal je dobry. Kdyz nastavim NB tak, aby adresu obdrzel od DHCP, Windows nedokazi navazat spojeni (K PROBLEMU DOSLO, PROTOZE SIT NEPRIRADILA TOMUTO POCITACI SITOVOU ADRESU) a ani originalni utulitka od Belkin nedokaze AP najit (signalem to neni). Asi bude chyba v nastaveni routeru/switchi (kdyz predtim s jinym routerem - snad Linksys - vse fungovalo), jen jsem v tomto oboru dost lama a nastaveni prilis nerozumim. Muzete mi prosim nekdo poradit v cem je chyba? Mohu sem okamzite napsat jakekoli dalsi nastaveni routeru. Kdyz povolim software samotnych WIN SP2, zobrazuji stav site jako pripojeno, i tak ale neni mozne jakakoli data prijimat (odesilat pakety jde). Ping samozrejme nefunguje. Predem moc diky. Martin

Martin (1.10.2004 01:17:26)

Tak tady je presne reseni meho problemu: http://www.sdharris.com/speedtouch510/forum/viewtopic.php?t=810&highlight=belkin Muzete mi to nekdo prosim vysvetlit: Problem solved, In brief all required ports for both pc set in NAT to port 10.0.0.1 The Belkin wirless router has port forwarding/ virtual sever on it so just forward the required port to each machine. This allows both to connect to emule with high ID, the belkin is much easier to sort out than the speedtouch. Would not have worked the first bit out without the help of Xe, Once again thanks Jake porty mam nastavit na co? Diky

Anonym (1.10.2004 01:18:10)

oprava odkazu http://www.sdharris.com/speedtouch510/forum/viewtopic.php?t=810&highlight=belkin