Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Contactel v Praze

Contactel v Praze

Lukáš (30.9.2004 20:24:16)

Máte někdo zkušenosti s Contactelem v Praze ? Konkrétně 512/128 1:50. Pingy, rychlost (ve špičce, mimo špičku), spolehlivost, výpadky. Díky.

Jipa (11.2.2005 14:40:22)

Zkušenosti - dle mého názoru je to nejlepší provider. Za nadherných cca 773,- Kč vč DPH mam skvělý a stabilní internet 512/128(3gB). FUP nemají a jestli si holt přetáhneš tak si to zaplatíš. To mi připadá nejvhodnější, prostě si vlastní pán svého připojení. Žádnej kretén ti dle nalady ořízne či neořízne linku na 64ku. Ohledně rychlosti tak to stabilně měří cca 400Kbps. Holt to s tim limitem neni na nakej velkej download, ale MP3rojkari to ocenej. Vypadky jsem zatim zadny nezaznamenal, myslim ze to odpojujou pokud tam neni aktivita vic nez den apod..... ale dle statistiky se samodpoji tak rekneme v prumeru 3x mesicne, ale nikdy se mi tedy jeste nestalo ze bych byl u toho, nebo prisel k nefunkcnimu internetu. Co se tyce pingu, tak nemohu tak objektivne hovorit protoze mam WiFi router ke kteremu se jeste pripojuju ale v idealnim stavu je to 100% do 50ms. ADSL od contactelu - rozhodne doporucuju. V kombinaci s Zyxel 650HW coz je velmi slusnej firewall mas skvelej internet.