Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

dorf

estebe (7.10.2004 06:12:07)

nerad se do někoho navážím a nejspíš mi na tohle ani nikdo neodpoví ale ať kouknu kam kouknu, človíček kterej si říká dorf v každém foru otravuje s tím jakej je to chudáček ale je to o tom že asi neumí číst a nebo umí ale nechce si připustit že nemá pravdu , díky za to že jsem to zde mohl napsat měj te se

omg (7.10.2004 07:42:11)

OMG proc to pises sem? Kdo hleda informace o adsl tak ho preci nezajima nejakej tvuj konflikt s dorfem. Priste si to radsi poradne rozmysli kam co pises.

hadrián (7.10.2004 08:13:01)

souhlas a nic než souhlas. jediné co jsem tady od něj četl jsou nářky nad něčím, co si mohl přečíst a nepřečetl apod. Kdysi dávno na nějakém marketingovém školení nás učili, že nespokojených zákazníků se ozve 8/10 a spojených jen 2/10.

dorf (7.10.2004 10:34:09)

Léčíš si mindráky, magore? Jestli narážíš na to, že jsem prohlásil o Nextře, že jsou to zloději a podvodníci, tak na tom trvám. Nextra nejdřív nalákala klienty na službu ADSL Basic s neomezeným přístupem na internet. Když už měla takových klientů dost, najednou "přiškrtila kohoutky" a těm, kteří služby naplno využívali, sdělila, že ji naplno využívat nemohou (řeč je o FUP). Kdyby na tuto skutečnost ovšem upozornila předem, řada lidí (včetně mne) by smlouvu nepodepsala. Je to podvod a zlodějna. Jak jsem se zmínil jinde - je to podobné, jako kdybych si koupil roční permanentku na MHD a už po čtvrt roce by mi dopravní podnik sdělil, že když chci nadále jezdit, musím si připlatit, protože za toho čtvrt roku jsem jezdil příliš...