Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Rychlost? Je to modemem ?

Rychlost? Je to modemem ?

Zizi (10.10.2004 18:24:50)

Ahoj Mám nasledující problem ...mam ADSL od EMEA 512/128 Jespred tim nez jsem byl oficialne spusten jsem premluvil operatorku a ona mi nastavila jmeno a heslo a ja jsem to rozjel uz driv asi o tyden. Mam vlastni modem SMC Broadband router s ADSL modemem, 4x 10/100 LAN a tak jsem v pohode serfoval nadsen rychlosti 430 Kb/s prumerne a neklesla pod 400. Najednou se mi zacaly rychlosti snizovat a pohybuji se v prumeru kolem 250 ,ale spise kolisaji od 80 - do max 350 Bombardoval jsem infolinku ,ale v podstate jsem si nemel na co stezovat protoze jsem byl oficialne spusten az od 6.10.04 ,ale pritom jsem ho vyuzival uz tyden. Vysledoval jsem ,ze po restaru modemu se rychlosti vrati na 430 ,ale potom pomalu klesaji na ty spatne hodnoty. Namlsal jsem se tim tydnem ,kdy to stahovalo v prumeru 55 Kbytes/s !!! a drzelo ! Muze to byt modemem ? Nebo je chyba spise na strane providera ? Dik Za nazory. Zizi

Nargon (10.10.2004 19:38:23)

No kdyz po restartu modemu rychlost nabehne na plno a pak zacina klesat tak to prowiderem urcite nebude. Hadal bych nejakej spyware, vir, nebo i vadnej kus modemu.