Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > shanite taktez VPN autoconnect ?

shanite taktez VPN autoconnect ?

EllE (4.11.2003 18:06:27)

Automaticke pripojovani do VPN preci musite vsichni nejak resit...? nekdo manualne po spusteni OS a nekdo chce mit pripojene PC k VPN automaticky! Nejake jednoduche skriptiky NIC neresi, chce to kompletni malej softik nebo utilitku, ktera vas spolehlive pripoji a hlavne bude monitorovat stav pripojeni napriklad kazdych 5 sekund a v pripade nouze odpojednou linku automaticky pripoji... je copak na tomto neco abnormalniho nebo neskutecne tezkeho ze NEEXISTUJE podobny programek ?

Anonym (4.11.2003 18:53:34)

Ja take nic nenasel, vse ma hromadu MB a stejne to ve vysledku neplni ty nejzakladnejsi funkce ktere jste jmenoval.

EllE (4.11.2003 19:14:27)

Nejde oto se ani tak pripojit (to lze mnoha zpusoby), ale spise jde oto zachovat toto pripojeni.

JOE (6.11.2003 08:23:48)

Přikláním se k názoru že je nejlépe nechat tuto záležitost na modemu. Starší Alcatel upgradovat a každej novější už to umí (510,ASUS,Lucent...). Pak už není potřeba žádné VPN a modem jede v režimu "olways on", takže pohoda.

Sekáč (6.11.2003 08:58:40)

Jen bych ještě doplnil, že mi po upgrade modemu klesly pingy na seznam.cz o 10msec (na zhruba 27ms) a P2P (v mém případě WinMX) mi konečně jede stabilně a bez výpadků... :-)

pEciss (6.11.2003 11:39:29)

Potreboval bych sehnat nejaky navod na upgrade modemu alcatel speed touch home na router. Diky za odpovedi na mail

Sekáč (4.11.2003 19:55:49)

Tak to já si NAOPAK jednoduchý skript nemohu vynachválit. Spojení mám naprosto stabilní a nemusí mi tak v PC běžet ještě nějaké zbytečné smetí, které mi bude jen ukusovat kus paměti a bude pouze potencionálním zdrojem nestability. Nedávno jsem předělal Alcatel STHome na router, takže už mě tento problém vůbec neobtěžuje... :-)

Karol Martinka (5.11.2003 18:38:02)

Ahoj Elle, pomocou mojho programu ADSL Service, ale aj ADSL Reconnect je mozne zabezpecovat pripojenie aj pre ADSL bez Dashboard. Nastavenie je velmi jednoduche, staci nastavit fiktivne parametre, ako je popisane v FAQ na www.autodsl.com . Jedna sa o 10-dnovu testovaciu verziu, avsak kluc pre uzivatelov ADSL sluzby bez Dashboardu bude zdarma k dispozicii za niekolko dni na www.autodsl.com. Zdarma poskytnem iba verziu ADSL Reconnect. ADSL Service bude aj nadalej trialware.

EllE (8.11.2003 00:49:01)

Tvuj program je sice krasnej, ale zbytecne velkej. Na tudle srandu staci aplikace co ma par kilo a ne soft ktery se pripojuje do dashboardu, monitoruje preneseny data, ma podporu pro dynamicke DNS ap., to vazne NENI potreba :) Mel by ses spise prizpusobit dnesnim uzivatelum a udelat neco bez dashboardu a pomerne mensi a praktictejsi.