Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > A jak Vam jede ADSL 256-ka od Bluetone?

A jak Vam jede ADSL 256-ka od Bluetone?

milosek (14.10.2004 18:54:34)

Mate nejake zkusenosti s timto pripojenim Standard 256/64,jak to dlouho trva nez to zprovozni?

Honza (15.10.2004 01:51:36)

Zdravim, tak ja si to poridil atrvalo to je ani 8 dni, coz je super. Dostal jsem modem-samoinstalace. Ale budu si tam nekde stezovat, protoze tak strasne odflakla prirucka a neochotne help-desk (samoinstalace je pro zkusene uzivatele a doporucujeme objednat instalaci nasim technikem za 1500). Navic dodavaji modem bez upgradu FW, coz nikde nereknou a nenapisou a proto pripojit ho pres USB skoro nejde (pripojeni drzi tak par minut a pak je sit deset minut nefunkci a tak stale dokola), jenom ethernet. To se clovek ale dozvi az v zoufalstvi na strankach vyrobce. Mel jsem chvili ADSL od CT - samoinstalace bezem 5 minut a vsechno slapalo perfektne. Tady mam fakt pocit, ze jenom chteji donutit lidi pro objednani placene instalace. Myslim, ze se v PC celkem vyznam, ale tohle tohle mi trvalo celej vecer. Takze snad po uspesne instalaci bude vsechno chodit jak ma. Honza

Anonym (15.10.2004 07:57:23)

Ja mam taky ted modem od Telecomu /Sagem / a instalace byla v pohode .Ted nevim jestli si ho mam ponechat a nebo ho vratit soucasne s ukoncenim akce Za zkousku nic nedate, a prejit treba k Bluetone s tim modemem od Telecomu.Bude mi tam u nich fungovat???