Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Muzu jit do Bluetone ADSL+? Mam strach

Muzu jit do Bluetone ADSL+? Mam strach

Funteek (18.10.2004 23:18:44)

Jsem ted u GTS a je to jak jiste vsichni vite shit. Tak zvazuju ADSL+ od Bluetonu.Chci to proto ze tam neni limit ale "jen" FUP +teda jeste hlasove sluzby k tomu.Tak prijmu jakoukoliv zkusenost.Diky moc

SUX! (18.10.2004 23:21:43)

do bluetone NIKDY nechod, budes se trapit r ychlosti modemu 56 a hrat se na tom neda ! BT je SHIT!!!

M (19.10.2004 01:16:58)

SUX!: kecáš a nevíš o čem mluvíš. V tvém případě bude problém mezi klávesnicí a židlí :-) A vůbec, už je po večerníčku, děti mají dávno spát! Funtek: Funguje to dobře, jenom bacha na FUP, uplatňuje se už při dosažení 70% limitu dat. Můžeš objednat i normální ADSL + hlasové služby zvlášť - vyjde to jen o pár desítek Kč měsíčně dráž, data nad limit platíš, ale je to bez FUP.

SUX! (19.10.2004 02:07:09)

no to teda vim o cem mluvim...

Funteek (19.10.2004 08:07:40)

No me by prave zajimalo,jestli muze byt rozdil mezi ADSL limitovanym a ADSL FUPovanym.Je mi jasny,ze vetsinou ADSL s limitem jede normalne, protoze proste data navic si zaplatim.Ale s FUPu mam strach. M: Vim o tom FUPu uz od 70% limitu,ale bylo mi receno ze tam neni okamzity zpomaleni (treba na 64/64), ale postupne jsi zarazovan do skupin s nizsi a nizsi rychlosti.Podle toho o kolik prekorocis.