Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Adsl Barricade 7204BRB Annex B-zkušenosti

Adsl Barricade 7204BRB Annex B-zkušenosti

nicon (21.10.2004 19:32:52)

Jaké máte s tímhle Adsl modeme zkušenosti?

Ready (29.10.2004 15:03:21)

Uz ho mam asi 14 dni a zatim jede uplne bez problemu. Nejdriv mi sice chvili trvalo, nez jsem zjistil co mam vsechno nastavit, ale ted uz se o nej vubec nemusim starat. Akorat jsem jeste nerozchodil DC++, abych mohl byt aktiv.

Nargon (29.10.2004 15:35:12)

Tak pro tebe mam jeden jednoduchej navod jak to DC rozchodit. Vlez na webovyho nastaveni modemu, tam najdi Virtual Server ID: 1 nebo dalsi cislo v poradi Public Port: 5678 treba Private Port: 5678 treba, je jedno jaky to bude cislo jen at jsou obe stejny a doporucuju v rozmezi 1024 - 65535 Port type: TCP Host IP Adress: Ip adresa tvyho pc, asi 10.0.0.1 nebo 192.168.0.1 nebo jakou mas. pokud to nevis tak start, spustit, cmd, ipconfig a tam to mas napsany. pak tlacitko Add this setting A vytvorit jeste jeden. ID: 2 nebo cislo v poradi Public port: 5678 Private port: 5678 Musi byt taky stejny a stejny jako ty predesly. Port type: UDP (jedina zmena :) ) Host IP adres: to samy co predtim. tj asi 10.0.0.1, 192.168.0.1, nebo to co jsi zjistil. Add This setting Pak najit Reboot/save kde to ulozit a rebootovat. po rebootu se radeji podivat do Virtual serveru, jestli to tam opravdu zustalo. Pokud ne tak znova nastavit a nerebootovat, nechat to jak to je. V DC zapnout Actie mod, do pole IP zadat vasi verejnou IP adresu (pokud neznate tak www.whatismyip.com) a do pole port zadat 5678 nebo to co jste nastavil v modemu. Pak vypnout vsechny firewally nebo v nich povolit port 5678. V modemu by firewall byt nemel, nebo to neni napsano v manualu co jsem nasel na netu. Takze nastavit jen ty co mate v PC a s tim vam nepomuzu, protoze nevim co tam mate. Tohle by melo stacit, staci jen vyzkouset. P.S. v modemu musi byt zaply NAT, ale to asi stejne bude.