Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Asi jediná výhoda IE Express Start na zkoušku

Asi jediná výhoda IE Express Start na zkoušku

Rudi (25.10.2004 22:01:18)

Teď předposlední den před vrácením služby jsem zjistil to, že při stahování videa ze webu web.telecom.cz a pak ta daná webovka přímo uživatele, není na tuto adresu uvalen FUP, jel jsem na plnou max. rychlost celých 8 minut do stáhnutí celého souboru za pomocí DAP. Tak jsem z toho byl celkem překvapenej, jinak mě služba nijak nenadchla a zcela rád jí vrátím, ale za tu zkoušku to stálo. jinak pro ty co nevěří a mají Express a i aplikované FUP, tak tady je dole link.(Mimochodem, tento týden už sem nasosal 2,14 GB a FUP aplikované je!, pro rejpaly) http://web.telecom.cz/citroenbx/photogallery/photo26003/video/koprivnice.wmv je to video z tuningu v Kopřivnici

titan (26.10.2004 00:23:50)

ha. a ctc neaplikuje fup ani na iol.cz zkousel sem stahovat z webmailu. coz mi vnuka myslenku jak obejt fup pri stahovani do 30 mb (priplacet se mi za vetsi kapacitu nechce). vim ze existovaly (nevim jestli existujou) sluzby ktery ti poslou soubor kterej si zadas odkazem na mail. jediny co nevim jestli na tom webmailu neni omezeni max. velikosti souboru

Anonym (26.10.2004 01:11:46)

Co posilani pres mail. Ale kdybyste znali adresu IOL proxy serveru, ktery ovsem skutecne existuje, muzete cely trafic bez problemu tunelovat pres nej, samozrejme je to pak bez pocitani dat. Jedina nevyhoda tim vznikne ze pri tomto tunelovani nebudete mit verejnou IP adresu (z pochopitelnych duvodu) a na vymennych sitich muze byt sem tam ban.

Mira (26.10.2004 07:37:37)

myslis sluzbu CTc starzone.cz ? tam se sice fup nepocita, ale platis za kazdy film ...

Anonym (26.10.2004 10:32:14)

díky za video stahuju 207kbyte/s :-)