Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nekdo chce od EMEA a jachci od Telecomu

Nekdo chce od EMEA a jachci od Telecomu

pepa (27.10.2004 19:13:24)

Uvedu cast dopisu co jsem poslal na Telecom,protoze uz mam toho dost jak si z lidi delaji p..u Dobry den, chtel bych timto e-mailem vyjadrit svou velkou nespokojenost se sluzbami,které poskytuje Cesky Telecom.Zaroven bych chtel navrhnout /i když mi do toho nic není/, abyste si dukladne proskolili sve operatorky na cisle 800 123456.Protože to, co tyto damy a pani predvadeji je ostuda pro cely Telecom. Nyní k memu problemu.Objednal jsem si sluzbu Internet Expres na 14-denní zkousku přes telefon 800 123456,kde mi bylo sdeleno ,ze vse potrebne dostanu postou a zaroven tuto sluzbu mohu deaktivovat na tom samem cisle. 1.10.2004 mi prisla SMS ,ze ADSL bylo aktivovano.Modem jsem však stále nemel doma,ten jsem obdrzel az 6.10. proto jsem volal na 800 123456 kde jsem vysvetlil celou situaci.Takze 14-denní termin mi byl o tuto dobu prodlouzen,coz ocenuji.Uplynula zkusebni doba a ja jsem se rozhodl tuto sluzbu ukoncit, dne 20.10.2004 jsem vse nahlasil na cislo 800 123456,coz bez vyhrad prijali.Zaroven jsem oznamil, ze si ponecham modem a zaplatim ho při vyuctovani za telefon v dalsim mesici.Po dvou dnech jsem zjistil ,ze sluzba je stále aktivni.Zavolal jsem na 800 123456,kde mi bylo receno ,ze toho 20.10. jsem si vlastne zrusil zruseni sluzby.Tak jsem asi blazen.Znovu jsem te pani vysvetloval,ze chci sluzbu zrusit.Rekla mi ze to zaznamena. Na druhy den jsem volal znovu ,protože internet porad fungoval.Další pani mne presvedcovala,ze když si modem chci nechat ,ze to nejde a musim ho vratit na Telepointu a pak ho znovu zakoupit.Podivna logika. Pote co si moji informaci overila tak mi volala zpet ,ze ten modem si teda mohu ponechat a zrusit jen sluzbu.Rekla mi ,ze zadost o zruseni tam je od 20.10. a vse posila znovu technikum.To bylo 25.10. Dnes je 27.10. a sluzbu mam dle sdeleni Vasich operatorek stále aktivni!!! Při dotazu kdy mi tato sluzba bude zrusena jsem se dozvedel ,ze to jde zrusit jen na Telepointu.Když jsem rekl ,ze při zrizovani sluzby jsem dostal zcela jiné informace,tak mi bylo sdeleno,ze nemam pravdu.To uz bylo ale vazne moc a proto jsem volal ihned na linku,kde se sluzba zrizuje.Tam jsem se dozvedel,ze sluzba jde zridit i zrusit na lince 800 123456.Tak nevim co si mam o celem Telecomu myslet. atd. atd. Takze muzete prihodit Vase zkusenosti se Zlutym zmetkem

Anonym (27.10.2004 21:38:03)

z depa