Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > FUP - Nechapu to, proc je to tak jak to je!!!

FUP - Nechapu to, proc je to tak jak to je!!!

Francis (29.10.2004 16:36:09)

Jasne, prekrocily jsme FUP u GTS 512/128 coz je 4gb.. Mel by se nam spomalit net, coz se stalo... ... Ale nepochopil jsem, k cemu nam je internet, kterej bezi 16kb/s a soubory stahuji 356 bajtu za sekundu!! A to ani nestahnu 800kb, protoze se to asi ve 256kb zasekne a musim zacit znova... Stranka se mi nacita kolem 2 - 8 minut! VAZNE NECHAPU CO SE SE SVETEM ADSL DEJE! TOHLE SNAD NENI PROSTE MOZNY!!! Byl jsem nucen pouzivat modem 56kb/s alespon na tech 10dni co ADSL za ktery platime 945bez DPH je uplne na nic!!! Cekal jsem ze kdyz prekrocim FUP spomali se mi to z tech 420kb/s tak na 150kbs... ale nejvetsi rychlost co jsem nameril byla 80kb/s a to v noci! PANEBOZE UDELEJTE S TIM NECO!!!

Anonym (29.10.2004 17:23:52)

Co se rozcilujes, to je standardni FUP tak jak ho aplikuje GTS. V principu mas 2 moznosti, bud neprekracovat ty 4GB, nebo zmenit providera.

Smoker (29.10.2004 18:16:53)

No, já bych samozřejmě být Tebou volil tu druhou možnost, protože 4 gb na měsíc je opravdu směšných, teda směšných z toho důvodu, jk to potom jede. Ještě že jsem od Gts pryč. Mám iol a je to pohodka.

GTS hnus na Ntou (29.10.2004 19:26:29)

Francis ale je si myslím se službou spokojen, když ten FUP projel 5 dní před koncem měsíce (5 x zdradlo= píšeš 10 dní s 56 kb modemem). Takže se jen trochu krotit a 4 GB do konce měsíce neprojet. Nechápu proč to při FUPu nezpomalí na 64 Kb, nebo 56kb. Je zajímavé že to umí jen Telecom. Ostaní poskytovatelé jsou kur.y vych.ané. Mě to taky u GTS "jede" 0-15 kb - naprosto se to nedá nazvat připojením, když se ani ICQ nedá připojit.

lolek (29.10.2004 21:51:56)

Jsem na tom stejne a nekolik znamych u GTS taky. Jedine reseni je od takoveho poskytovetele odejit, na 800313131 ti akorat lzou, na emaily neodpovidaji.....a uz vubec s timhle stavem nehodlaji nic udelat. Ja sem presosnul 4GB 24.10. a tak mam na 14dni net k nicemu...nebo spis nemam net. Na DSL serveru to meri 2kb....mereni trva asi 5minut. Volam pisu, co se da a nic se nedeje, nastesti za mesic koncim.Hruza GTS sux

já jsem trouba (zákazník (29.10.2004 22:17:13)

no tak to já sem na tom hůř, já to podepsal na 18 měsíců a projel to hned ze začátku měsíce- takže já ten jejich fup užívám "naplno" (2 měsíce). ve smlouvě sem nic o limitu nic neměl (přeci sem si kupovaů službu "bezlimitní") no a oni to maj pěkně schované na svých stránkách (takový lehce přehlídnutelný odkaz) takže já sem s těma sviň.ma úplně v prd... KDO UVAŽUJE O ADSL U GTS, TAK AŤ SI VYBERE RADŠI NĚCO JINÉHO (bezdrát nebo radši Telecom nebo něco jiného) Nejde jen o ten jejich FUP ale celkově, infolinka, dopisy, skryté polatky téměř na všechno. I ten kdo si pečlivě pročte jejich smlouvu,- stejně ho dupnou - oni totiž mají úmyslně domumenty roztahané po www stránkách a ve smlouvě se na ně odkazují. Řekl bych, že tu smlouvu tvořili nejen s právníkem ale i s psychologem - aby mohli dupnout co nejvíc lidí. Využívají samé obraty, kličky - samozřejmě vše ve svůj prospěch. Proto radím: GTS NEBRAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Martin (30.10.2004 00:28:07)

já to podepsal na 24měsíců, ale u contactelu a litovat ničeho nemusím (a pochybuju že do 2let se tady v ČR s ADSL něco změní), těch svejch 6GB si stahuju rychlostí lehce přes 100KB/sec.fakt nechápu naivitu lidí jako ty, to sis fakt myslel,že ti za tvej pár mizernejch stováků nechaj stahovat desítky GB měsíčně při plný rychlosti a budeš dělat dlouhej nos na "trouby" s datovým objemem :), neber to ve zlým ale na takovej příspěvek to si musím rejpnout.

JirkaB (30.10.2004 10:43:39)

Móóc hezky jsi to napsal !

pro Martina (30.10.2004 12:25:16)

24 měsíců máš ale teda taky dost, co ty víš co bude za měsíc, s tím tvým připojením. já nechtěl stahovat desítky GB, ale taky si myslím že 2 gb je trochu málo. řekl bych že to nestačí ani průměrné 4 členné rodině, která prohlíží www, stáhnou ovladače do pc, popovídájí přes Skype... a myslím, že těch 800 kč co po mě chcou je na 2 gb trochu dost, když se tak dívám na nabídky v SR. si myslím, že v ČR je vůbec nejdražší internet na světě. schválně co máš ty, za připojení? cena? ať vím kam za těch 17 měsíců přejít

Anonym (30.10.2004 11:29:23)

Koukám, že u GTS dělají úplně stejné prasárny, jako u Nextry... :-)

JirkaB (29.10.2004 23:16:06)

Nechápu proč se rozčiluješ. GTS přesně tohle jasně říká ve svojí dokumentaci. Podívej se na graf. Jestli jsi to věděl, tak proč jsi do toho šel?

pro jirkuB (29.10.2004 23:36:36)

jo, a kde tu dokumentaci mají? ty seš asi od nich, né ? jak si to má potencionální zákazník na netu (kde to pouze a jedině mají uveřejněné) prohlédnout, když do té doby internet nevyužívá - o tuto službu žádá. GTS schváln důležité dokumenty ke smlouvě nepřikládá, pouze se na ně jen "mimochodem" odkazuje. Jako by to bylo něco nepodstatného - přitom tam jsou největší mínusy pro zákazníka. a když už vás mají chyceného smlouvou na x měsíců, tak vás maj už totálně u pr....e. budete litovat a nenávidět den podpisu smlouvy tak jako já teď. - za těchto podmínek co tato společnost nabízí tu svou Volnost Doma. Někdo může mít jiný názor, já se ale nechal nachytat - dobřemi tak. GTS osobně nedoporučuji !!!!!!!!

JirkaB (29.10.2004 23:52:22)

Nejsem od GTS. Na straně http://produkty.gtsdoma.cz/adsl/ vlevo Podrobnosti - FUP ( dokument PDF ) viz. graf dole. Jasně je tam vidět, že můžeš mít i řadu dní rychlost 0 kbps.

lolek (30.10.2004 02:12:34)

Tak tenhle graf vidim poprvy, kdyz sem to porizoval nic takoveho nebylo a kdyz to zavedli ani se neobtezovali o tomhle rict......nic to ovsem nemeni na tom, ze s GTS sem zkoncil. Aby nabidka "no limit"(bez zpoplatneni objemu prenesenych dat) mela ve skutecnosti limit 4GB, po kterem nastane odpojeni linky.....nevim jestli se tohle muze stat jinde nez v CR. I kdybych za prvni dva dny stahnul 4GB, tak do konce mesice uz nestahnu vic jak 500MB, jen v noci a jeste k tomu u toho porodim tohle nema obdoby

lolek (30.10.2004 00:07:36)

Ty hlupáku jeden, takovy tu fakt potrebujem...nic o odpojeni se tam nerika, tak si bez laskave tyhle moudra psat jinam.