Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > POZOR NA GTS -> Nepoužitelný shit !!!!!!!!

POZOR NA GTS -> Nepoužitelný shit !!!!!!!!

spokojený zákazník GTS (1.11.2004 23:14:07)

Ať se podívají od GTS svým vlastním ksichtem do toho svého zrcadla. Jestli se tam vůbec uvidí. Nechápu jak může nějaký ISP (GTS) omezovat svého zákazníka i v dalším platebním měsíci za něco co se dopustil třeba měsíc před tím. Přečerpám limit cca 5 dne v měsíci a 2 měsíce mi nepojede net. Divně se to chodí platit na poštu, když už vím že celý měsíc to nepojede. Ať se těma 750 kč zaperou ty jedny K___Y. vůbec nedodržují podmínky co mají ve Všeob_Podmín. je to jeden velký cirkus. ceník si taky mění co 14 dní a vůbec mi to nedávaj vědě - to se musím obtěžovat na ty jejich "udržované" stránky kde mají 1/2 roku staré ceníky a k tomu ještě 22% dph. asi tam chlastaj..... vůbec nechápu jak může pod nima někdo být, to jen já - takový blbec co se nachytal a nepřečetl pořádně smlouvu a nebo nějaký důchodce co vystačí s tím že si přečte denně blesk na netu. vyhněte se obloukem takové ZOO

Anonym (1.11.2004 23:47:00)

Nextra - to samy!

nick (2.11.2004 14:43:32)

loooooooooo!!! a hazeme spinu lopatama, ze? ja se taky pridam:)) vsichni anonymove neumej cist obecne specifikace sluzby :)) nick

Anonym (2.11.2004 17:03:26)

Nicku, jsi obyčejné pako - já ve specifikaci služby o FUP neměl ani řádku!

Anonym (2.11.2004 19:41:01)

Silně pochybuju, že by tam neměli nějaký ustanovení, na něž se to FUP dá naroubovat.

xmanam (2.11.2004 22:44:46)

Máte tu všichni bohužel pravdu,v tý smlouvě o FUP není ani slovo,a když jsem dneska volal do GTSHIT tak mi řekli že posílali kdysi e-mail,což není pravda.Já sice o FUPu věděl,ale i po údajném zapojení to jelo vpoho,kolem 400kbps.A pak se to začalo hnojit....Uvažuju o přestupu,asi k IOLu,radši budu mít plnou rychlost a míň dat(nebo dám korunky navíc za nadlimit).....Nebo Wi-Fi...Čas ukáže Xmanam

nick (2.11.2004 21:19:31)

wole nerikej mi pako ja ti taky nerikam kokot, diky! a co lide, co se po 2. sv. valce vratili do Cech? myslis, ze kdyz se zapisovali na sva trvala bydliste, tak souhlasili s vpadem vojsk Varsavske smlouvy? uz jsem to tady jednou rikal, mam kopii OSS, jenz lide podepisovali (byla nedilnou soucasti smlouvy) v breznu 2004, bod 5.2 jim dava moznost celou smlouvy z gruntu prekopat, zadna protizakonost nick

aLik (2.11.2004 16:36:54)

nextra owned!! Ping statistics for 212.80.76.18: Packets: Sent = 487, Received = 53, Lost = 434 (89% loss), Approximate round trip times in milli-seconds: Minimum = 16ms, Maximum = 1485ms, Average = 104ms no comment...

Alex (2.11.2004 12:15:21)

Koukám že se toho u GTS moc nezmněnilo co jsem před 4 měsíci utek k IOL. :-) Je to banda zlodějů co se vymlouvaj na Telekom. Přitom jsou tak 100 x horší. Jsem naprosto spokojen u IOL sice platíš nadlimt za data, ale jede to furt naplno a odezva super.