Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > 2 filmy v mesici gratis

2 filmy v mesici gratis

tatik (7.11.2004 09:30:54)

na www.starzone muzete sosnot a mrknout mesicne na 2 filmy gratis:-)) sice tam zatim neni nic moc ale i tak se to da:-)) a prej se chystaj dalsi veci mozna bude zvetsen objem dat na tyden plati pro expres

Mr.Neo (7.11.2004 10:56:05)

Jo vazne a kde se ta informace vzala ze by se mely navysovat limity, to by se mi libilo,ted mam 512/128 express a s 500 stacim v pohode, ale kdyby bylo 1 GB tak si neztezuju :-).To by pak slo serfovat vic, jak rikam jedu na tom doma 4 dompy a v poho.

Anonym (7.11.2004 11:38:19)

Pokud ste vsichni lamy tak se to da. Ale jestlize treba muj otec posloucha radio+cuci na web, jestlize bracha stahuje nekolika megovy fotky, jestlize ja taky posloucham radio, cumim na web a updatuju system tak to chce jiz trochu jinou vec. K tomu dodavam ze az na me velke ego je vetsina rodiny pouze prumerne pocitacove vzdelana a pouziva ho jen pro praci a zabavu-ano kabelovku jsme odhlasili, nechlastame,nekourime ale to je jen detail ne?;-] A je tu pouze takovy detail ze u nas ma kazdy minimalne jeden maximalne vsak jeden a pul pocitace. Oukej chtelo to trochu zavist QoS na linuchovy gatewayi a da se to. Mesicne tak 10-20GB.Pres vanoce skokove muze byt az dvojnasobek. BTW:Filmy nestahuju mame dvdpujcovnu;) IMHO v zahranici bezna vec, u nas si holt clovek musi pripadat jak rodinka pocitacovych magoru...

tatik (7.11.2004 11:55:59)

jasan jenomze ADSL je u nas zatim pouze v plenkach ale pocim jak nastoupi Telenor tak Telecom pude muset chte nechte prehodnotit svou internet politiku a urcite to pude jenom velke + pro uzivatele internetu.ja mam expres z duvodu ne finacniho ale proste mi to co na netu delam staci tim nechci ale omlouvat ze 500 MB limit je nejak velky cislo nechci nikoho omluvat ale zase nemuzu chtit ADSL jako je treba vcil ve Svedsku hned proste to prijde casem a ono to prijde verte tomu:-))

Mr.Neo (7.11.2004 12:39:56)

Presne si myslim to same, ja jsem na expressu presne protoze mi to staci, jen web, emaily ci icq. Kdyz si chci sosnout film pouziju czfree sit a tam se vzdcky neco najde,takze zbytecne nezatezuju internet. Kazdemu by se libil vetsi limit ne li rovnou zadnej,ale vim ze i kdyby byl vetsi tak bych ho nejspis ani nevyuzil. Zatim jsem spokojen, ale za rychlejsi bych nerekl nic :-)

Mik (7.11.2004 12:49:07)

Ovšem si neodpověděl od kud máš ty informace, že se bude zvětšovat limit... nedávno tu nikdo psal že na konci září se bude prodlužovat vzdálenost linky od ústředny aby se dalo pořídit ADSL ale skutek utek takže tomuhle se dá jen těžko uvěřit.

fry (7.11.2004 13:25:44)

Mám tento dotaz: Pokud přetáhnu limit (0,5GB), smíží se mi rychlost, ale na starzone to poběží rychle. Ale co když si film stáhnu už v pátek, nebo sobotu. Nepočítá se náhodou stahování do onoho limitu? Pak bych si nějaký film stáhnul spíše ve středu nebo ve čtvrtek, když už bývám na 64/64 :)

tatik (7.11.2004 15:23:22)

starzone se nepocita do objemu dat ani do limitu a jede to na max tvoji linky:-))

L (13.11.2004 11:06:16)

Hele, a do těch dvou volných filmů se počítají i erotický tituly?

tatik (13.11.2004 12:07:09)

jasan:-)) i P filmy:-))