Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL od CT,koupil jsem si novy modem

ADSL od CT,koupil jsem si novy modem

Vikin (8.11.2004 21:40:21)

Dobry vecer, chtel bych se zeptat na par veci.Mam od CT IE 256/64(64/64), 14 dni na zkousku mi uz skoncilo,rozhodl jsem se sluzbu si ponechat a modem vratit,protoze potrebuji modem s routerem,jelikoz potrebuji zapojit dva pocitace na toto adsl pripojeni abysme mohli byt pripojeni nezavisle na sobe,predtim jsem ten druhy pocitac mel napichlej pres sit..sdileni internetu. Koupil jsem si tedy adsl modem MR.Connect ADSL 4 ethernet router ART514CX,vim,ze to nebude asi nic moc model,ani znacka,ale sel sem do toho s tim,ze si do ctvrt roku poridim net pres wi-fi,tak abych nemusel moc investovat do adsl.Kdyz jsem ten modem od CT - Sagem Fast 840 odinstaloval,zmizlo i pripojeni,tak jestli nevite jak to mam vsechno v XP nastavit aby mi jeli oba dva pocitace na internetu a ten druhy nezavisle na mym?

MIke (8.11.2004 23:35:18)

Uvažuji také nad tímto modelem, je součástí i spliter?Cena?Jak to jelo na 1PC? Máte někdo zkušenosti s tímto zařízením?

Vikin (8.11.2004 23:59:12)

Ano,spliter je soucasti,cena cca 1750-1800,- a jeste se mi to nepodarilo rozjet,sedim u toho uz 2 hodiny :(

Anonym (10.11.2004 09:19:25)

Pokud je to ethernetový modem,tak musíte nastavit pppoa,encapsulaci VC-MUX,vci je 8,vpi je 48.