Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Hraní her (UDP vs LUCENT22A-BX)

Hraní her (UDP vs LUCENT22A-BX)

Tomáš (15.11.2004 17:40:56)

Potřebuji radu...Mám Internet Expres a modem Lucent 22A-BX ( http://www.lucent.cz ) .Problém je v tom ,že mi nejde udělat internetový server ve hrách ktere používají protokol UDP ,ale jdou mi jen ve hrách jako je třeba Painkiller - používa TCP .Porty mám všechny otevřené,u NATu mám pravidlo NAPT ,a používam protokol připojení PPPoA,moedem je připojen do routeru a k němu jsou zase připojené 4 PC a 1 na bezdrátu...V počítači mam vytvořeno připojení tak: (Průvodce vytvořením připojení,Připojit k internetu,Nastavit připojení ručně a potom Připojit pomocí širokopásmoveho připojení, které je vždy zapnuto) ,pak nastavím DNS a internet jede v pohodě...Ale co těď s těma UDP??? Ocením každou radu...Předem děkuji

Anonym (16.11.2004 08:20:33)

Do modemu zapojete 1 PC,žádný router atd.,rozchoďte to a pak zapojte router atd.,.Máte jistotu,že vám ten provoz končí na modemu nebo routeru?A proč router,ten modem sám je router,takže za ním stačí pouze switch.

Tomáš (16.11.2004 10:02:08)

Jasně,ten druhý tam je na to ,protože mame doma 4 PC a nějak je musíme mit propojené,a k tomu ten router ma wifi,a to sme využili taky.Ale pokaždé když něco zkouším tak se připojím přímo na modem,buďto přez LAN nebo USB... Router tomu nevadí určitě,ten nemá ani jednu chybu...Ale děkuji za radu