Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Eurotel Data Speed (ADSL od Eurotelu) - Ksakru má to někdo vůbec !!??

Eurotel Data Speed (ADSL od Eurotelu) - Ksakru má to někdo vůbec !!??

Hall (20.11.2004 11:50:14)

Už docela dlouho hledam informace o Eurotel Data Speed, ....a VŮBEC NIC. To tohle připojení zatim nikdo nemá nebo co ? Jediný informace sou akorát na webu Eurohellu ( teda Eurotelu ;-) ) jinak nikde nic, nikdo kdo by to viděl v praxi, nebo by to dokonce vlastnil. Tak co najde se tu někdo schopný poskytnout nějaké reference ?

Ivor (20.11.2004 13:47:24)

Včera mi to zprovoznili, cca po 7 dnech včetně změny rozhraní a měření linky. Ale v i Telecomu mi tvrdili, že se pletu, že ET poskytuje jen mobilní připojení. Ostatně ani na tomto serveru to v přehledu nikde není. Překvapení: účtují navíc volací zálohu ve výší 1 měsíční platby (jako i u ostatních tarifů). Jiné reference zatím nejsem schopný dát, ale běhá to po prvním zapojení modemu. Nastavení SMTP jako u datanonstop. IOL mě nebere jako klienta (starzones), takže jsou zřejmě jako poskytovatel od CT odděleni.

cernymotyl (21.11.2004 01:17:53)

KOUKNI NA JINEHO POSKYTOVATELE. VSICHNI OSTATNI MI PRIJDOU LEPSI NEZ EUROTEL. Takze nevim proc to nabizi,

Vyvalena Bulva (21.11.2004 13:24:48)

COŽEEEE!!!!!!!!!!!!