Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Asus Ti4631 - prvni problemy

Asus Ti4631 - prvni problemy

g1 (28.11.2004 20:25:22)

Tak mam par dni tento router a uz narazim na problemy. Po case zacne vypadavat html (80). Ostatni sluzby bezi. Ale Html nejde nacitat. Vubec ho neroutuje. Pomuze az restart modemu. Vzhledem k tomu, ze jsem nikde nenasel zadnou firmware. A ani na ofic. strankach neni ani zminky, Radim radeji zatim nebrat., casem to snad vychtaji, ale zatim problem. Pripojeni bezelo 48 hodin.

Young (28.11.2004 22:47:45)

Ja mam tento modem asi 1 mesic, a zatim bez problemu. Akorat syslog posila nejaky divny format

g1 (29.11.2004 15:25:37)

Me se stane, ze modem je stale pripojen ale kdyz dam jakoukoli adresu do prohlizece. Tak hlasi ze neexistuje. Ping hlasi ze se adresu nepodarilo najit, tracert jakbysmet. Po restartu modemu jede vse ok. Nyni se mi to stalo po mene jak 24hodinach. Provadel jste nejake upravy konfigurace? modemu.

Peyrak (29.11.2004 16:17:38)

tak v tý chvíli nefunkčnosti zkus pingnout primární DNS. Mě se tohle stává pravidelně a na modemu to nezáleží(zkoušeno se Zyxelem a D-Linkem). Když ta DNS nepůjde pingnout, tak zkus ping na 212.80.76.18(IP seznamu.cz), když tohle půjde tak ten problém oznam providerovi.

Mirek (1.12.2004 01:45:06)

Mám obdobný problém, na jednom z 5-ti PC mi router nepřekládá adresy, na ostatních je to OK, po výměně routeru za jiné dva typy je vše ok. Druhý případ byl, že mi router odmítl na jednom z 10-ti PC přidělit adresu z DHCP, po výměně routeru za jiný typ ok. Mám pocit, že se moc nepovedl.

fifi (29.11.2004 22:57:33)

Mě dělal v podstatě to stejné ASUS AAM6310EV. Najednou přestal být vidět na síti, ani ping nefungoval. Tak jsem místo něj dal ZYXEL a v průběhu dne to stejný. Nakonec jsem přemýšlel co se změnilo a zjistil tak, že to způsobuje jedno konkrétní PC a to pouze když se na něj kopíruje větší objem dat, i když šla zcela mimo modem/router pouze vrámci LAN. Modem stačilo vypnout/zapnout a běžel do další dávky kopírování dat na toto PC... Nakonec jsem to "vyřešil" tak, že jsem toto PC vyhodil a od té doby je pokoj. :-))