Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak dlouho budete na internetu vám bude VOLNÝ(komerční sdělení)

Jak dlouho budete na internetu vám bude VOLNÝ(komerční sdělení)

Anonym (2.12.2004 00:00:00)

Připojujete se k internetu stále přes dial-up? Vadí vám čekat na internet až do večera? Máte už plné zuby pomalého připojení přes GPRS a nebo prostě jen toužíte po levném a kvalitním ADSL? Pokud jste aspoň jednou odpověděli ano, pak pro vás možná bude zajímavá nová nabídka ADSL od VOLNÝ.

TEEEN (2.12.2004 02:28:59)

Nechápu proč Volný právě teď , před Vánocemi, a proč VŮBEC zdražuje svou službu ADSL 512/128 agr. 1:50 s limitem 1 GB. To je tedy v dnešní době opravdu "cenová politika" dost těžko pochopitelná...

TEEEN (2.12.2004 02:30:30)

Ještě doplňuju to zdražení - je to z 549 Kč bez DPH na 599 Kč bez DPH. Ještě že mám ve smlouvě těch 549 přímo uvedeno, jinak by to snad ze mě ještě ždímali...

Anonym (2.12.2004 11:56:06)

.. se mi strasne libi, jak jednou je nazor - jeste, ze mam neco napsano ve smlouve a podruhe - mam ve smlouve minimalni dobu uzivani, jak se ji zbavit ? ... smlouva je jednou zavazny pravni dokument, ktery jste z vlastni vule podepsali vy i duha strana ... zadna domluva mezi kamosema .. :o)

Anonym (2.12.2004 03:09:49)

Az budes zakaznikem Volnyho pochopis ze jejich jednani se neda pochopit.

Anonym (2.12.2004 09:35:52)

Ach jo. Doby kdy COL byla nejslusnejsi spolecnost jsou nenavratne pryc. Ty skvele aplikace jako voliera(prvni obrazkovy chat v cechach vubec) nebo vol downloader(existuje este?). Pristupove body i v mesich mestech. Tehdy meli nejlevnejsi pripojeni za nakych 1200/mes v dobe kdy IOL mel za stejnou castku pripojeni jen mimo spicku. Ty lidi na helpline byly opravdu nadsenci kteri sve praci rozumeli. A kde je COL ted? Chovani teto spolecnosti se presunulo ze slusnosti na chovani nenazdraneho molocha ktery vsechno resi windows way-nejjednodussi reseni pro adminy. Chovani COL je srovnatelne snad s mobilnim operatorem T-Mobile(my máme pravdu tak držte hubu).

Anonym (2.12.2004 12:31:52)

Čekal jsem, že se ADSL před koncem roku zlevní.

Anonym (2.12.2004 18:27:00)

Hmm, já nevim, džíny dycky kupuju až po vánocích, to sou levnější.

Josef (2.12.2004 13:54:42)

Možná lepší než tato reklama by bylo, kdyby Volny stanovil srozumitelnou FUP politiku. Nyní může podle své specifikace snížit rychlost kdykoli na neurčitou dobu a to i pro limitované nabídky. Mizerná rychlost a mlhavá FUP byl důvod mé výpovědi ADSL u Volny.

TEEEN (2.12.2004 14:53:24)

V nejbližší době Volný připravuje novou verzi své "FUP politiky". Má být jednoduchá, srozumitelná pro každého, a co je nejpodstatnější, měla by se z velké míry zprůhlednit pro zákazníky. Tzn. budou pevně stanovené podmínky užívání FUP, podobně jako u Českého Telekomu...

Pavel (2.12.2004 15:46:05)

Vážený Volný není mi to volný ale potřebuji radu co mám dělat když mi tady Zlodějkom ADSL nezavedl. Prosím poraď mi milý Volný.

Anonym (2.12.2004 17:16:14)

https://www.dsl.cz/index.php?akce=1&showprovider=20

Anonym (2.12.2004 18:25:07)

No bejt tebou, tak se nejdriv pokusim zjistit, jestli nahodou nebudou na vasi ustrednu instalovat DSlamy. Mam takovej dojem, ze tahle reklamni akce je smerovana prave tam, kde se bude ADSL zavadet. No a pokud ne (kabelovkä tam asi taky nebude) zkus CDMA.

Anonym (2.12.2004 18:24:22)

No bejt tebou, tak se nejdriv pokusim zjistit, jestli nahodou nebudou na vasi ustrednu instalovat DSlamy. Mam takovej dojem, ze tahle reklamni akce je smerovana prave tam, kde se bude ADSL zavadet. No a pokud ne (kabelovkä tam asi taky nebude) zkus CDMA.

Radim (3.12.2004 20:48:42)

Celý tenhle článek považuji za hrubý reklamní podvod. Dříve stála varianta 512/128, agregace 1:50 a 1GB dat u COL 549 Kč bez DPH za měsíc. Teď to zvedli na 599 Kč a FUP přitom není jasné. Podívejte se například na nabídky kabelových TV. Celou tuhle předraženou hnusnou drátenickou ADSL od Telecomu a dalších přicmrndávačů bych včetně vlády ČSSD narval do XXXXXX. Ještě že mám WI - FI unlimited ;-)

Pavel Český Dub (13.12.2004 17:00:41)

Děkuji lidem z volnýho za rady o adsl. Už mi jejich reklamy pijou krev. Dial-up jsem už zavrhl, GPRS je pro mne jediným rozumným východiskem pro přístup na inet. K adsl bych přešel v minutě, ale jak? V mé lokalitě široko daleko ústředna s adsl není a nebude!! V okolí říkám proto, že bych alespoň někoho umluvil a inet si dotáhl třeba wifinou. Vzhledem k tomu, že současná politika telecomu je taková, že adsl bude jen na vybraných ústřednách a jen v některých lokalitách. Takže nazdar, tzv. podnikavci, co si říkaté provider of internet.

Anonym (16.12.2004 21:59:44)

Co CDMA? To tam nejde?

Anonym (13.12.2004 17:21:29)

Me je naky Volný totalne volny... mam wifi a sem spokojenej

Honza (21.12.2004 13:30:31)

Já mám wifi a končím, pořád to někde vypadává...