Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Poč ten a né ten?

Poč ten a né ten?

Tomáš (13.12.2004 21:38:14)

Proč mi jde internet když připojím modem Lucent CellPipe 22A-BX a proč nejde když připojim Sagem F@st 840 ??? Nejde to protože přez lucent se připuji přez protokol PPPoA - zapnu modem do napětí a sám bez pomoci pc se připojí do sítě internet, ale Sagem se chce připojit přez PPPoE - připuje se jen přez PC (zadáte heslo a jmeno v operačním systému).A to je ten problem.Lucent je modem/router ale sagem je pouze modem.A tak toho umí hodně málo.A tak se ptám proč nebo kdo mi blokuje PPPoE??? Lucent mi píše když dam diagnostiku: "Testing PPPoE server connectivity: N.A." a "Testing PPPoE server session: N.A." .Ani přez lucent se nemůžu připojit přez PPPoE ,pouze a jen PPPoA.Takže chyba bude nejspíš u ISP.Takže bych rad věděl jak povolit PPPoE? Děkuji za každou radu...

Nargon (14.12.2004 02:20:14)

PPPoE s jakymkoli ISP, ktery tahne adsl pres sit Telecomu fungovat NEBUDE, je to z duvodu paterni site telecomu je postavena na ATM, proto funguje PPPoA (to A je z toho ATM).

Anonym (14.12.2004 17:21:47)

USB modem nebude fungovat ani s PPPoA,ale je to připojení pomocí VPN,tedy protokolu PPTP.