Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Jak přesměrovat porty???

Jak přesměrovat porty???

Tomáš (22.12.2004 15:52:45)

Už vím v čem vězí celý můj problém (tvoření serverů na internetu : FTP,HTTP,Hry).Je to tím že můj modem nějak špatně přesměrovává porty na muj PC.Když najedu telnet,webové rozhrání přez moji vIP je to v pohodě.Ale už nejdou spustit ty věci které jsou za modemem.A to musím vyřešit.Pomohl by mi prosím někdo???

XXX (18.1.2005 19:58:21)

ADSL jsou na nic. Špatné se nastavuji pokud chceš hrát (zvlášť hostovat), FTP server, dálkové PC, inter.audio/video komunikace,.., funguje normálně jen http a pop/smtp. Já jsem vše vyzkoušel každá rada a na konci to vzdal. Doporučují vykakat se na ADSL a vzít si kvalitní bezdrátové připojeni.

Myšel (19.1.2005 01:31:11)

Nejlépe v bezlicenčním pásmu, že?

HollyG (18.1.2005 20:07:57)

2XXX: velice hodnotny prispevek k veci Co chce presne a hlavne na cem hostovat?

neo (18.1.2005 22:08:30)

Tomáši, buď jsi fakt moula nebo naprostej amatér, doufám že se nepletu ale tohle tady řešíš už pekne dlouho, a nic:-) Pronatuj modem, pokud to nastavíš a stále to nejede, tak pust ethereal a koukni jaký pakety ti z modemu jdou a hned víš kde je problem... To: XXX, ADSL je snad jediný připojení kde máš veřejnou IP jen tak.. a bez omezení routeru poskytovatele, takže rozbehnout na nem služby je daleko snažší... Pokud ovšem za bezdrát považujete 10GHz, tak je to jiné...

dasa (19.1.2005 11:22:30)

mam interni dsl modem a verejnou IP mam primo na PC