Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > TELECOM !!! Vypadky co 5 minut !!!

TELECOM !!! Vypadky co 5 minut !!!

Tomáš (23.12.2004 17:48:13)

Majitele ADSL od Telecomu asi pocítili už od včerejška výpadky za poslednich 60 minut sem jich napočítal 5 ,je to hrozné(okres Karviná)-Orlová

Tomáš (23.12.2004 17:54:55)

Kdo ma expres ,stahujte!!!! FUP nefunguje!!!!

emp (23.12.2004 18:08:42)

jj, furt to vypadavá.....diagnostika modemu tvrdí, že je nedostupný DNS....doufám, že s tím co nejdřív něco udělají.

Tomáš (23.12.2004 18:21:34)

jj přesně ,piše mi 3 fail u DNS

Tonda (24.12.2004 15:32:03)

Souhlas, taky mam probelmy - Petrvald u Karv., uz jsem to vcera hlasil na Help-line, ale uprimne sam neverim, ze ten 5 min. rozhovor se zapisovacem problemu bylo k necemu :-((

Anonym (24.12.2004 15:51:25)

Tohle dela i v Praze od vcerejska od rana.Blbove se v tom zacnou vrtat pres svatky kdy vsichni schopnejsi lidi maji dovolene.To zase nejaka moudra hlava na vedeni rozhodla ze to udelaji protoze v manualu se pise ze to je jednoduche.Typicky sefove.

Tomáš (24.12.2004 23:25:48)

Dnes o Vánocích sem zaznamenal jen jeden 30 sekundový výpadek,mají štěsti že byl kratky...

Ermess (24.12.2004 23:40:06)

Pravda me to také stále padá.(Aš) Půjčil ksem si I. Ex. na zkoušku ( Vánoční nabídka ) a zatím mě přesvědčují o jeho vrácení. 1) Mi poslali nefunkční rozbočovač. Maník na Help Linu mi poradil jet druhý den do Telepointu, kde mi ho ihned vymění. Tak sem jel ale měli z technických důvodů zavřeno. ( Asi nakupovali poslední dárky) 2) druhý den jsem se opět v Telepointu dozvěděl že rozbočovač sem poškodil já (to asi tím že jsem tam narval místo RJ11 RJ45 :-))) heh ). No tak jsem si ho 3 den koupil v jednom bazaru sám. Přišel domů a byl 2min on-line a krach. Reconnect a zase 2minutky a krach a takhle to jde uz čtvrtý den. Jsem ale vděčný, že mi umožňují si jejich ADSL vyzkoušet a nekupovat tak zajíce v pytli, páč platit za to mizérium, bych teda kua nerad ! Pravdou však je že během těch 2 minut ta rychlost vypadá fantasticky. Nevím jak jsou na tom ostatní provideři ale odstraní-li ty výpadky asi u jejich služeb zůstanu. Ten zákaznický servis okolo je ale až na Help line, tak akorát na h.vno.

Tomáš (24.12.2004 23:52:41)

Včera sem se dozvěděl že sem bych podle telecomu mněl mit jiný modem než mám.Zajímave je to že ten modem který oni tvrdí že mám mít je modem který vůbec neexistuje.A tak sem zavolal na Telecom a sdělil jsem tuto informaci ,A oni řekli že na tohle nejsou dnes v telecomu lidi a že je to chyba administrativy a opraví to až v ponděli ,jenže nevím jestli to bude opnděli příští nebo to za rok... :)