Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Širokopásmový přístup postupuje mílovými kroky

Širokopásmový přístup postupuje mílovými kroky

Anonym (3.1.2005 12:00:00)

S koncem roku se množí nejrůznější statistiky telekomunikačního trhu a ty nejzajímavější pro čtenáře DSL.cz se týkají samozřejmě rychlých přípojek na Internet a ještě konkrétněji DSL.

huhla (3.1.2005 09:11:31)

Hmmm, tak jsem se koukl do tabulky s přírůstkem přípojek ADSL v jednotlivých zemích - Slovensko tam má za 3. čtvrtletí 2004 1092 přípojek. Vzhledem k tomu, že má podobně rychlý nárůst jako ČR, je to nesmyslně malé číslo

Anonym (3.1.2005 12:37:47)

To ale zalezi na výchozím stavu. Takze nemusí.

Miloslav Sova (4.1.2005 16:42:33)

Máte správný postřeh a mohu jenom potvrdit. Na počty ADSL přípojek se už mohu pokládat za odborníka - počty sleduji již 3 rok a mám na starosti i jednu sekci na zdejším serveru. Těch nesrovnalostí je tam mnohem více. Podívejte se například na Portugalsko - počet nových přípojek za Q3 víc než 136 tisíc ale procentuélní přírustek tomu absolutně neodpovídá (Q2 mělo Portugalsko 295 341 přípojek) K tomu Slovensku mám jen jednu poznámku - v Q2 mělo SR celkem 17 540 přípojek a v Q3 to bylo 25 000 přípojek takže mezikvartální přírustek činil 7 460 přípojek. Ačkoliv si autorku velmi vážím, možná to chtělo trochu zkontrolovat čísla v tabulce a porovnat s dostupnými udaji.