Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Tak nám asi opět zdraží ADSL

Tak nám asi opět zdraží ADSL

pipi (3.1.2005 18:49:10)

Čtěte pozorně: jak říka p. Peterka na serveru isdn_cz, (http://www.isdn.cz/clanek.php?cid=6235) "Zajímavé jsou spíše "průsaky" informací, které se objevily ve zpravodajství ČTK (například zde). Naznačují například, že by konečně mohlo dojít k odstranění volných kreditů ze základních cenových programů. Hovoří se ale také o tom, že by mohl vzniknout jen jediný základní cenový program bez volných minut. Dovedu si představit, že by jej Telecom chtěl nastavit podle stávajícího cenového programu Telefon Universal (někam těsně pod 500 korun měsíčně), o kterém teprve říká, že už je rebalancovaný a pokrývá jeho náklady na místní smyčku. Pro málo volající, kteří dnes využívají cenové programy MINI, STANDARD či třeba Telefon 70, by to ale byla pořádná rána. Nejspíše taková, že by přiměla řadu lidí odhlásit jejich pevnou linku, která by se jim už nevyplatila." Asi to tedy vypadá, že ČT+ČTU kují zdražení základních hlasových tarifů. Prosím Vás všechny, můžete těm tupcům už někdo pořádně vysvětlit, že ADSL nijak technicky nezávisí na nutnosti odebírat hlasové tlf. služby? Můžete jim někdo vysvětlit, že v cenovém programu HOME MINI zbude po odečtení volných minut (které nikdo nechce), tedy 215,33 - 101,99 = 113,34 Kč a že to je ta max. částka, kterou jsem ochoten fuckcomu měsíčně platit za HOLÝ DRÁT, aby mi na něm fungovalo DSL. Je mi z toho kocourkova fakt už blujno!

Anonym (3.1.2005 21:50:14)

sem s tebou, stojí to tu za megap.cu no uz by meli telecom prodat...

Jirka (4.1.2005 08:15:18)

Prodat telekom nepomůže, já bejt nový majitel a mít stejnou lhostenjost státu, děravé zákony a hloupe rozhodování ČTÚ, které je kolikrát napadnutelné listinou práv a svobod a všechno by mi to procházelo, tak se prostě chovám stejně... A přiznemje si kdo ne. Především děkujme státu, pánům Klausovi a Dybovi, kteří to tady v minulých letech nastolili. Taky poděkujme i současné vládě, která si pomáhá z problemu tím, že zvýšila DPH a podobně.

Prober (4.1.2005 10:02:16)

A já bych nezapoměl poděkovat, Žižkovi, Marxovi, Leninovi, Stalinovi ;)

Jirka (4.1.2005 10:15:35)

Jo tak tihle s naším telekomem a současným bordelem v čr a zákonech nemají vůbec nic společnýho...

Anonym (4.1.2005 11:09:33)

O tom by se dalo docela diskutovat, protoze by se mohlo stat, ze by jsme nebyli samostatni a byla tu jina situace. :o)

Jirka (4.1.2005 11:23:58)

Tak to je zase fakt... ovšem když budeme brát jako začátek této telekomácké katastrofy období, kdy se člověk postavil na nohy a začal chodit vzpřímeně, tak se daleko nedostanem ;-) Jednoznačně prvním nejhorším krokem pro tuto zem v oblasti telekomunikací bylo prodloužení monopolu telekomu, které podpořili a podepsali pánové Klaus a Dyba. Nebýt tohohle, tak jsme o mnoho a mnoho dál, ne-li na úrovni západních zemí. Tečku tomu všemu dává čtú, který maže do noty jen telekomu, ne rozvoji nebo zákazníkům. Bohužel je to tak, tak se nesnažme tyhle věci přehlížet a svádět něco na stalina.

Anonym (4.1.2005 13:22:18)

Toho Žižku nechápu.

Ron (4.1.2005 07:53:27)

No, byla by teda rána - zdražení pro všechny s ADSL. Tomu se říká podpora internetu :(