Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Kombinace satelitu a Wi-Fi

Kombinace satelitu a Wi-Fi

Anonym (12.1.2005 12:00:00)

Širokopásmová satelitní komunikace se může efektivně kombinovat s pozemní sítí tvořenou Wi-Fi. Tento nízkonákladový model se již v Evropě začíná pro vzdálený přístup uplatňovat. Satelitní spoje fungují jako propojení jednotlivých míst (backhaul), zatímco přístupový bod Wi-Fi umožňuje řešení prví míle. Uživatelé v dosahu Wi-Fi pak mohou prostřednictvím Wi-Fi karty ve svém počítači získat vlastně satelitní přístup, aniž by si museli pořizovat koncová satelitní zařízení.

error (12.1.2005 09:38:12)

Tahle nána je jediná, která si plete poslední míli s první mílí. Žádný jiný seriozní publicista to nezaměňuje. Si vážně kladu otázku, zdali jsou ženské v IT vůbec k něčemu platné. Poněvadž tahle baba je schopná zamotat i pravý blinkr s levým, pokud má vůbec řidičák. Pokaždé, když jen nahlédnu do jejího článku, praští mě to do oka, nevim na co si to hraje, ale jestli učí na škole, děkan by jí měl vyrazit na hodinu.

martin (12.1.2005 12:14:00)

Hlavně že má milión titulů. Poslouchej pipino, já, narozdíl od ostatních, nemám proti ženským v IT vůbec nic, ale za poslední rok jsem napsal asi 60 článků a ani jednou jsem se pod ně nepodepisoval s titulem. Není ti z toho tvýho podpisu divně? To máš proto aby si lidi mysleli že jsi borec? Co je tak přesvědčit o tom, že to co píšeš se číst dá? Ten titul ti to akorát zkazí... Jo lidi tak mě zároveň napadá, že jsem byl onehdy na hřibotvě zanést mámě kytičku, tak jsem narazil na pár náhrobků kde lidi co tam "spali" měli na náhrobcích taky tituly... Kupodivu to byli všechno inženýři... Nebude na tom něco?

martin (12.1.2005 12:17:16)

Jo a jeste jednu vec jsem vam chtel pro pobaveni napsat... Tuhle jsem dostal vizitku jedne buchty z PR agentury a ta si na titul dokonce napsala "DiS." :o)

martin (13.1.2005 22:19:00)

He he.. Cenzura... Vypada to ze adminsitrator zasahl a vymazal nase prispevky. Teda pani administratori ze se nestydite... Nejake vysvetleni by nebylo? Dyt byly k veci :-) Nu coz, tak trochu prasarna...

Nasranec (13.1.2005 22:22:24)

Skoda, to jsem zas o neco prisel ;)

ping (14.1.2005 22:05:43)

jak velky je vubec ping pres satelit... 2000ms vic, min?

Anonym (16.1.2005 21:46:35)

Pro herni hlupaky to neni...

Anonym (17.1.2005 08:56:04)

JJ to je pro stahovaci hlupkay :) i odezva na stranky je znacne vysoka

error (19.1.2005 09:32:04)

Kdyby té babě raději někdo řekl, aby si nepletla poslední míli s první mílí, protože když to vidim, tak už bych jí dal pěstí. Nikdo jiný si to neplete.

Anonym (19.1.2005 13:23:42)

Mas pravdu u nas se meri v kilometrech :)

martin (20.1.2005 19:02:54)

Tos nemel psat administratori to zase vymazou jako posledne... Na co pak tady ty reakce piseme, kdyz ta buchta co se pod clanky podepisuje vsema titulama neumi ani snest kritiku. U nas na ustavu informatiky jsou taky takovy pablbci co si bohuzel mysli ze na jejich titulech stoji svet. Myslim ze tohle bude neco obdobneho... Uz vidim to pavianske vresteni autorky do telefonu (nejspis pevne linky od telecomu) na adresu administratoru, ze jestli to hned ty reakce co urazeji jeji dustojnost a vysoke vzdelani, takze jestli ty reakce nesmazou, uz pro ne nic ve spolupraci s telnet.cz nenapise. A to at si nemysli ti jedni pacholci pubescentni od toho internetu, ani nevi jakou praci to da vystudovat .MBA a dostat CSc. ... Ted uz si ten prispevek kopiruju do textaku a poslu ho pokzade, co mi ho tu admini vymazou. Protoze nikoho neurazim, vyjadruju vlastni (priznavam negativni) nazor a neporusuju nijak zakony teto zeme... :-)