Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > chysta Telecom neco i pro soucasne uzivatele expresu?:-))

chysta Telecom neco i pro soucasne uzivatele expresu?:-))

tatik expres 512/128 (14.1.2005 21:44:41)

nevi nekdo treba nejakej hodnej technik nebo tak?protoze kdyz jsem volal na infolinku tak mi pani vysvetlovala o tom novym expresu Optimal ale kdyz se dozvedela ze uz expres mam tak mi rekla ze se me to pry netyka ze je to jen pro nove zakazniky?? coz me celkem udivuje ale mozna se pletla.kdyby nekdo kompetentni vedel uvital bych nejake info dik

Smoker (14.1.2005 22:04:01)

No nevím, dneska jsem volal na infolinku a tam mi řekli, když jsem jenom tak mimochodem podotkl, že mám internet broadband 512/128, že se uvažuje o tom, že by mohli zákazníci na tuto novou službu migrovat, ale zatím je to prý v jednání. Takže těžko říct a myslím, že my to tu nevyřešíme, snad telecom přijde s něčím v nejbližší době sám. Ale zatím jsem s broadbandem spokojený, takže kdyby to mělo být tak, že by se musela smlouva zrušit a dělat nová a ještě úplně zrušit připojení, tak do toho nejdu.

tatik expres 512/128 (14.1.2005 22:43:26)

podle migracni tabulky kterou mam tak bys mohl migrovat(jestli to pujde) za 0.-kc protoze expres je vyssi sluzba ze je unlimited no a pokud by ten expres jel treba 1Mb/s tak bych mohl podle te tabulky taky migrovat za 0.- kc protoze by se jednalo o stejnou sluzbu ale vetsi rychlost.se jen divim ze telecom jeste na svojich strankach nic nema:-(( asi jeste poradne nevedi co a jak:-)) ale rikam jestli je to jen pro nove zakazniky taj je to peknej bordel a smrdi to zvyhodnovanim nejake jedne skupiny a navic v jedne spolecnosti teoreticky a ja doufam ze i prakticky by me to nemuselo zajimat protoze Telecom tu sluzbu pude provozovat a ja mam mozna pravo vybrat si sluzbu o jakou mam zajem:-))

Anonym (14.1.2005 22:57:30)

A jaký je problém v nejhorším případě ukončit smlouvu a sepsat novou?

tatik expres 512/128 (14.1.2005 23:12:58)

no zadnej ale pripada mi to dost na hlavu to takhle delat i kdyz...:-))