Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > proc mam byt persekuovan za to ze jsem uz zakaznikem telecomu!!

proc mam byt persekuovan za to ze jsem uz zakaznikem telecomu!!

ales (16.1.2005 21:53:42)

mam IE 512/128 a chtel jsem prejit na variantu Optimal ale co to? pry to nejde ze je to akce jen pro nove zakazniky!! takhke chce telecom konkurovat kabelovym operatorum??ti prece zvadaj tychlost vsem a ne jen novym zakaznikum jak to pude delat telecom!! no nic trval jsem na svem ze si tusluzbu chci zridit kdyz ji zitra zacnou nabizet na coz mi operatorka dala radu at zrusim stavajici sluzbu potom pudu nejaky cas bez netu a potom jestli se vlezu do terminu a pude volnej port tak mi to zapoji!! coz mi pripada jak nekde v hororu takhle prechazet na jinou sluzbu kdyz zustavam u stejne spolecnosti,klidne jsem ji rekl at mi poslou novou smlouvu ze se upisu na tech 12 mesicu ale pry to takhle nejde!! boha o ce jim jde vzdyt mi aktivuji jen jinou sluzbu a podle mne nemusi nikam zasahovat jen neco prepnou u nich na pc nebo tak nejak.pak jsem se zeptal jestli teda chystaj neco alespon pro svoje zakazniky kteri uz sluzbu maji a nechystaj vubec nic kua

Muf (16.1.2005 22:04:34)

To je zase reklamní tahak jak nabrat nové klienty a ty staré jen udržovat při životě...

Anonym (16.1.2005 22:12:19)

Zatím je to pro nové zákazníky a po určité době to bude pro všechny.Pokud to chcete už teď,tak zřušit adsl a znovu zřídit.

Anonym (16.1.2005 22:14:49)

A co když jsem ještě ve čtrnáctidenní zkušební době, myslíte že z té se dá přejít na variantu Optimal??? Asi ne, co???

Anonym (17.1.2005 00:14:54)

mas telefon?

Smoker (16.1.2005 22:19:26)

No, myslím, že telecom bude muset přistoupit na to, že to dá i starým zákazníkům, operátorka mi řekla, že je to teprve v jednání, zda půjde migrovat z nějaké služby na inet optimal. Takže asi nezbývá nic než čekat.