Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Ověření dostupnosti - u jednoho poskytovatele ano u druhého ne.Jak je to možné???

Ověření dostupnosti - u jednoho poskytovatele ano u druhého ne.Jak je to možné???

Michal (28.1.2005 15:33:03)

Chci ADSL, zkousim ruzné provozovatele a ověřuji na jejich stránkách dostupnost na své telefonní číslo. Jedni píšou, že na mém čísle ADSL zřídit lze, jiní, že ne. Tak komu věřit??? Díky Michal

Anonym (28.1.2005 17:28:37)

asi nejlépe bude to zkusit na www.iol.cz

Anonym (28.1.2005 23:41:26)

Asi bude nejlepsi to zkusit objednat. Tenhle test na strankach stejne nemá žádnou vypovídací hodnotu z hlediska toho zda to u tebe opravdu pujde. Staci abys byl od ustredny dal nez je limit a mas smulu. A to z tech stranek nezjistis.

Michal (29.1.2005 09:04:37)

A myslíte, že se někdy změní situace - co se týká vzdálenosti od ústředny? Přece když už jsem jednou ADSL měl a teď mi ho kvůli vzdálenosti od ústředny zapojit nechcou, to mi příjde trošku uhozený. Myslel jsem si, že vysokorychlostní internet se má zdokonalovat a ne rušit dostupnost tam, kde už to jednou fungovalo. To je fakt k popukání

Anonym (29.1.2005 15:06:22)

Tak se vyjadri poradne. Nejdriv pises ze ti ruzne stranky davaji ruznou odpoved na to zda to jde a ted pises ze uz jsi to mel a ted to nejde. To je trochu rozdil. Z dotazu navic neni zrejme proc to ted nejde, pricemz ten duvod muze byt dost dulezity.

Michal (6.2.2005 16:49:39)

Chtel jsem prejit k jinymu providerovi a kdyz mi po objednani sluzby provider volal,ze to na mem cisle nejde zridit,tak jsem se dost divil, kdyz jeste 14 dni pred tim,jsem to mel. Pak jsem se ruznymi telefonaty dopidil odpovedi, ze je to vzdalenosti od ustredny. Tydny a mesice plynuly a jen z recese jsem navstivil nekolik www stranek ruznych provideru a zkousel overovat dostupnost. No a ...... viz vyse. Proto me zajimalo, jak to teda doopravdy je. Ale je pravda, ze na iol.cz mi to pise, ze z technickych duvodu sluzbu zridit nelze. A proto me napada jeste jedna otazka: Je do budoucna moznost, ze se toto omezeni - co se tyka vzdalenosti od ustredny - zmeni?????? Diky moc