Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Změna poskytovatel ADSL, od GTS k Tiscali, dobrý krok?

Změna poskytovatel ADSL, od GTS k Tiscali, dobrý krok?

Spedrat (29.1.2005 11:00:28)

Ahoj, slavný limit 4GB na fut u GTS je pro mě hodně málo, proto zvažuju přejít k ADSL od Tiscali. Chci se zeptat jak dlouho to asi trvá a jak postupovat abych byl co nejkratší dobu bez internetu. A uživatelů co mají ADSL od Tiscali bych se chtěl zeptat, jak jsou se službou spokoji, nejlépe 512/128 1:40. Děkuji všem za odpovědi ;-)

Mark (29.1.2005 19:22:38)

At te ani nenapadne jit do tiscali.Jejich sluzby jsou strasny,technicka podpora jeste horsi,zachazi s lidma jak s hnojem. Tiscali se vyhni velkym obloukem. Jdi do contactelu,nebo Bluetone,popripade do telecomu.

TukancheeZ (30.1.2005 14:36:50)

Recht jejich chovani je desny ...ale kdyz si vydobijes misto tim ze jim furt volas a tak tak muzes dostat slusnou pozici ja sem furt nadaval a uz pul roku to jede takto Rychlost stahování dat: 53.2 KB/sec Rychlost připojení k Internetu: 425.2 Kbps Rychlost odezvy (PING): min: 78,3 ms, max: 78,3 ms, průměr: 78,3 ms ale byly casy kdy to nejelo ani z 10% jak modem :) ... pingy kolem 4000ms absolutne nepouzitelny ;) ... ale jak rika Mark .jejich arogance k zakaznikum je desna ;) .. ted za par mesicu mi konci sluzba (upsal sem se na 2 roky) a prejdu ke Karvenalu ;ú zlatej to net ;)

Nika (30.1.2005 15:17:05)

Od Tiscali jsem utekla, predrazene, chovali se jak cunata, rychlost nahouby, podpora jen v pracovni dny od rana do vecera, vysvetleni vypadku zadne. Zkus treba Contactel. Ja mam Emea a je to podstatne lepsi i kdyz ne bez much...