Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nové vánoce

Nové vánoce

ADAM (3.2.2005 14:12:26)

Tak nám telecom zřejmě popustil uzdu ve FUPu a udělal opět nové vánoce.

Anonym (3.2.2005 19:05:39)

Já už o FUPu nevým druhým týdnem a to stahuju jako ďas.Nevím jak to u telecomu funguje,podle těch jejich grafů moc né

Anonym (3.2.2005 19:19:34)

Jo jo je to tak.Jen tak dál.......

Anonym (3.2.2005 20:10:28)

Mam expres necely mesic a FUP me bud nezapnou anebo se zpozdi ale to uz se blizi ctvrtek 23:59 tak to zas tak ne..sere. Ale chtel bych vedet, jestli je to tak s tim FUP furt nebo jen ted po vanocich jak vetsina z vas pise??

ADAM (4.2.2005 10:46:15)

Musím říct,že v tom mají bordel,protože minulý týden mě o 100mega obrali.

Sergey (4.2.2005 11:07:15)

Jestli to vyvozujes z udaju na user.iol.cz, tak te asi neobrali, taky jsem si to myslel. Ten udaj totiz presto, ze je tam cas aktualizace cca pred hodinou, muze byt stary az 36 hod., uz jsem to tady jednou psal. Tento tyden jsem tam zatim videl vzdy jen cas aktualizace 0:30 kazdeho dne a udaj uz mi pripada realny.

ADAM (4.2.2005 15:45:50)

Podle toho se už vůbec neřídím.Měřím si to sám i když teď se dalo podle těch jejich informací zjistit,že není něco v pořádku a tak jsem toho využil a vyzkoušel.Jenom proto,že jim to nějak hapruje v počítání jsem nabyl o 1.5 giga.S těma jejich kydama,že to nesouhlasí s aktualizací bych moc nesouhlasil,protože jinak si nedovedu představit podle jakýho data vůbec určují FUP.Ale i když jsem kvůli jeijich neschopnosti čekal na dsl asi 2 měsíce,tak teď mě to aspoň trochu vynahradí.

Anonym (4.2.2005 15:53:51)

No jednoduse, FUP ti zapnou podle realne prenesenych dat, ale udaje ve sprave uctu alespon do minuleho tydne nebyly aktualni, ted tam byva alespon v mem pripade jen udaj z cca 0:30 hod. daneho dne a to je dostupny az odpoledne.

ADAM (4.2.2005 16:33:49)

No nevím jak a kde a komu to měří,ale u mě i když je tam napsaný čas aktualizace,se měřená data rozcházejí.Tak buď špatné měření,nebo nejsou aktuální k uvedenému času.Minulý týden jsem se díval a aktualizace 0:30,ale pokaždý (2*) jiný údaje.Ale tak se mi zdá,že když na to kouknu ve středu a měl už bych mít(podle sebe) FUP a voni tam píší třeba 100Mega,tak to do resetu pustím na plný kule a FUP nikde.Nastane reset a potom už je to zase jenom ve hvězdách.

zk. (4.2.2005 20:08:51)

BDW vim ze se to tu moc nehodi, ale jaky pouzivate meric na prenesena data. Ja mam BWmeter ale jen trial a to me nebavi... ...jo, da se nekde stahnout plna verze?? thx

ADAM (4.2.2005 20:17:29)

Používám Netlimiter a DU meter oba se dají na netu najít i crackem.http://www.stahuj.cz/internet_a_site/mereni_pripojeni/dumeter/