Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nextra blokuje připojení ADSL!

Nextra blokuje připojení ADSL!

Nas_ranec (4.2.2005 01:12:13)

Tak už mi vypršela výpovědní lhůta u Nextry, a to 31. ledna, ale tento poskytovatel mi nadále brání ve využívání kvalitnějších služeb! Sice jsem stále připojen (samozřejmě zdarma), ale na to jim prdím, protože jsem připojen rychlostí, na níž jsem byl dosud u Nextry zvyklý, tedy ukrutná bída. Mám takovou hlášku od Telecomu: Informace o chybe: ERR014: Pro zadanou telefonni linku jiz existuje ADSL sluzba To je docela síla - 4. den poté, co skončil smluvní vztah... Takže kdo uvažuje o Nextře - bacha na to...

Miky (4.2.2005 01:19:03)

No odpojení samotné nekončí hned po výpovědní lhůtě, ale ve lhůtě 2-8 týdnů. Je tam povinnost do dvou měsíců to zrušit, většinou to trvá 14 - 21 dní. To je běžný. Když chce člověk přejít na jiného operátora, musí počítat s tím, že je měsíc - dva bez ADSL.

Anonym (4.2.2005 10:57:57)

Nic takového jsem ve smlouvě s Nextrou neměl! Jsou to normální paraziti, kteří aby se pomstili, brání mi přejít ke kvalitnějšímu operátorovi. Je to šmejd!

Trouba (4.2.2005 14:37:18)

Ale kdez, za tohle nemuze Nextra, ale - no hadejte kdo? Spravne, CTc. A jenom chci podotknout, ze povinnost odpojit pripojku ma do 12 dnu.

Anonym (4.2.2005 16:35:02)

Ja menim taky poskytovatele ADSL, posledni den u nej budu 28.2.2005. Kdyz jsem volal na hotline Volneho (pres nej ted jedu), ujistoval me pan, ze uz 1.3.2005 bude na CTc volno, abych se mohl nechat zapojit nekym jinym. To, co ted tady ctu, mi to vse boura ... vazne budu bez ADSL mesic az dva ? Nebo se to jednou nekomu stalo a uz se to bere za bezny jev ? Kdybych sel k CTc, asi si pohnou, ale k nim to neni :(

Anonym (4.2.2005 19:52:53)

Tak to se pěkně pleteš, Troubo! Může za to Nextra. A víš proč? Protože chci přejít právě k Telecomu. Pročpak by asi Telecom oddaloval připojení k němu? Pěkná pitomost, že? Může za to Nextra - kdyby nahlásila včas odpojení, tak byl klid. Jenomže Nextra si dávala na čas - její jednání je stejně pomalé, jako její připojení - shit, nic než shit tahle Nextra.

Anonym (4.2.2005 20:47:04)

Ale no tak. Pokud máš s nějakým ISP smlouvu do 31.1. a je jedno jestli to je Nextra, tak požadavek na zrušení přípojky a odpojení zasílá na ČTc den následující tj. 1.2. a od tohoto dne má ČTc 12 dní na zrušení té přípojky. Odesláním požadavku na ČTc povinnosti ISP končí a pak už to je na ČTc ... takže klid. A stejně tak to je mimo jiné i při zřízení, pochybuji že by ISP zdržoval zřízení služby :-)))

Anonym (4.2.2005 21:14:24)

Žádný "ale no tak"! Nextra odeslala požadavek na zrušení až poté, co jsem to včera urgoval! Je to zkrátka šmejd!

Anonym (4.2.2005 10:14:47)

A navic uz ho nemusi ani dostat :)) Osazeny Dslamy je normalni hlaseni , a mymochodem nextra je jedniny alternativni operator ke kteremu bych sel nebyt u CTc

Anonym (4.2.2005 19:16:48)

Netusim jak to mas ty ale ja treba ukoncil 512/128/10giga dohoudou k s jednanemu datu sem byl od nextry odpojen telecom me odpojil po 4dnech a tedka cekam na sluzbu fun Nextra-Telenor ma 14dnu na overeni linky a pohoda takze netusim co resis