Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Přenechám CDMA

Přenechám CDMA

Pavel (4.2.2005 22:23:02)

Přenechám fungující CDMA. Smlouva do 31.8.05 Pouze za převod 495kč

Anonym (4.2.2005 22:33:45)

Teda. Cela mobilni sit za 495Kc? To by vysvetlovalo proc se to tak sere. Vymenim za internet v cene 2000Kc... Je tu nekdo kdo proda Telecom?

Pavel (4.2.2005 22:44:30)

Když se neumíš ani podepsat, tak se do toho ne..er! Stejně by jsi tomu nerozuměl telátko!

Pavel (5.2.2005 09:38:43)

Pavel .. divim se ze sis to vubec poridil ,ti kteri si cdm poridily byly naprosti chudaci (mysleno na ppripojeni) ebo ja to neumim pochopit jak si nekdo muze poridit pripojeni na kterem si nemuzes zapnout ani FTP (mysleno server) protoze upload je nepouzitelny proc se lidi vubec nezajimaji o tuto stranku prenosu !!UPOLOAD!! jako kdyz jsem to testoval hned na zacatku tak jsem dosahoval i 0.1 kB/s jako nedalo se to vubec pouzit casto posilam fdigi fotky do zberny a maji tak 30 Mega a jako si nedovedu vubec predstavit posilat to cdma . Fakt nedivim se ze to chces od toho utect hode stesti Pavel

Pavel (5.2.2005 09:48:59)

V té době jediná možnost připojení, která ale na začátku běhala moc pěkně a hlavně se dala přenášet. Teď když jsem se přestěhoval a je tu možnost ADSL a CDMA tu už tak pěkně nechodí tak nechci to klidně někomu přenechám. Taky bych už raději navštěvoval tohle forum to mi věř. :-) Diky Pavel

Pavel (5.2.2005 22:37:54)

jasne ja ti jenom budu fandit ,ale co mam pratele co by nejradeji sli hodit do eurotelu granat protoze jim to posledni dobou vubec nechodi a chtely by to zrusit ale maji smlouvu na rok a tim padem chce po nic eurotel 9000 za modem fakt good luck

Pavel (6.2.2005 00:23:59)

Tak jestli tam půjdou tak mi dej prosím vědět já se rád přidám ať tam jdeme jedním vrzem a dostane se na všechny :-) Je smutný že taková společnost jako je Eurotel se dovede takhle chovat ke svým zákazníkům. To udělat mi v práci tak nás zákazníci zrychtujou jak svině pytel šrotu!!! :-( Jo někdo prostě má a někdo né. Fakt Thank You