Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Telenor VS IE Optimal 1024

Telenor VS IE Optimal 1024

Lukin (8.2.2005 13:00:38)

edávno jsem zjistil, že konečně můžu pužít DSL připojení od Telenoru, tak jsem jásal. Pak sem se ale podívla na nabídku Nextry a zjistil jsem co všichni ví. Teda parametry služby. Výhodny připojení, ale opravdu jen výhodný,ale drahý je 2048/384, ale to nesnese srovnání kvůli ceně. Tak srovnávám Optimal a 512/128, kde se cena liší o 109 Kc ve prospěch Telenoru. Zatím to jako akční nabídka valí bez FUP, což je bez diskuze PARADA, ale jakmile zavedou měsíční 8GB FUP ( pokles na 64/64, tak to už bude něco úplně jinýho. Telekomáckej týdení FUP je rozhodně lepší. Pro hráče( začínají na 1024) i pro "opatrný" kteří si FUP hlídaj. Když se náhodou nebo čímkoli dostanu nad FUp, tak se to max za týden spraví. Ale do konce měsíce je o hodně dýl. Nakupování dalších GB se mi jeví jako popření DSL významu připojení. Ne doslova, ale de nám všem přece o pohodu, že na nic nemyslím a používám net. I když už třeba pomalejší, ale těch pár dní se přečkat dá. Jinak mám momentálně tu ostudu DSL technologie IE Start a čekám na možnost migrace na IE Optimal(17.2.). Pokud chce být Telenor "štikou", tak takhle určitě ne. Nemluvě o tom, že není možno žádat o zavedení, než je původní služba zrušena. Někdo tvrdí sviňárna Telecomu, já tvrdím-neflexibilnost Telenoru a jeho prodejců-Nextra, Skynet. proč není možno zažádat a jakmile jim dojde info o zrušení, nebo jakmile si to sami prověří, službu do pár dnů zavést? Momentálně v řádu týdnů. No nic, kolik je teď hodin vidíte, tak buďte tak hodní a přispívejte sem věcně a hodně. Pořádnej thread o připojení přes Telenor na slušným webu chybí.Dík PS: nečetl sem to po sobě, tak sorryy. Jo, prosím, žádnej flame kvůli blbostem PS2: dle telef. dotazu bych měl být blízko ústředny, takže bych měl jet na max.

Anonym (8.2.2005 13:43:37)

telenor se ti zdá drahý? 2048 kbps stojí s DPH 1416 Kč. u telecomu stojí poloviční služba (1024 kbps) s DPH 1282 Kč. Takže Telenor je dražší o 200 Kč, ale rychlost máš teoreticky dvojnásobnou. Navíc bych spíš věřil Telenoru než Telecomu...

Nargon (8.2.2005 16:00:12)

Ano telenor ma vyhodnejsi pomer kvalita/cena ale u lidi, kteri chteji platit co nejmene, je tech 1400 moc

Anonym (8.2.2005 22:11:50)

Přesně tak jsem to myslel a Anonym jaxi nepochopil. Jiank je to od Telenoru fakt slabota. A úpis na rok je to samý, takže špatný. Jedíně, že by měli větší rychlost(reálnou), ale to je stejně individuální. Škoda jich.......

Anonym2 (9.2.2005 06:45:02)

No ja nevim, ale o 140,- jinymi slovy 10% drazsi sluzba neni zase takovej skok vzhledem k dvojnasobnejm parametrum. To si pak klidne muzes poridit to nejslabsi pripojeni, kdyz chces minimalni cenu. Ten upis je z jedineho duvodu, musi za tebe zaplatit telekomu 10k, za zpristupneni mistni smycky.

Anonym (9.2.2005 13:04:03)

Ja vážně nevím, jestli más mysl pokračovat v komunikaci s někým, kdo neumí ani číst. od té doby co se internet zavšivil lidma z lontu je to děs. IE Optimal stojí 790 bez dph a furt sem nes*r tu starou cenu za IOL broadband nebo za co to je. Dík

Hanz (9.2.2005 13:15:30)

A na co ti bude sice levnější ale téměř nefunkční ADSL??? :-) A to je ADSL v podání českého telecomu.

Anonym (9.2.2005 13:17:05)

ADSL vod českého telecomu je jen zlodějna na obyčejný lidi, ale musím dodat že na lidi kteří ve velkých městech!!! Je to zlodějna!!!

Anonym (9.2.2005 13:17:28)

Zlodějna řízená státem!!!

schizofrenik (9.2.2005 23:10:12)

Ale do očí ti politici budou tvrdit praví opak. Pravda a láska zvítězí-zní slogan českých politiků,který jest nadepsán na praporu vlajícím na hrádečku.

divan (9.2.2005 23:49:41)

Piš bez chyb, lonťáku!

Jarda (9.2.2005 17:25:27)

Me se nezdá ze by ta cena byla spatná, do ted sem platil pres dva tisice za 256ku s agregací 1:20, protoze sluzba s agregací 1:50 v podání telecomu stála za prd a nefungovala takze mi tady tu sluzbu vubec nevychvaluj, protoze tech 745 nebo kolik jsou pro me vyhozený prachy, jelikoz ta sluzba nestojí ani za zlámanou gresli a nefunguje tak jak by mela.