Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Přechod na optimal - chaoz a blazinec

Přechod na optimal - chaoz a blazinec

ttt (22.2.2005 12:50:00)

Je to blázinec.Přecházel jsem ze IEstart 256 na Optimal. Nejdřív mi říkali že to nejde že mám špatný dráty a posílali mě pořád od čerta k ďáblu,pak že to možná půjde 512 (vzdálenost 670metrů) a pak mi najednou přišlo do mailu potvrzení objednávky i když jsem jim vlastně ano neřekl. Druhý den ráno už běžel optimal s rychlostí 700kb/s ale nikde žádná zpráva o tom že byla služba zapojena a to je už pět dní. Další den ráno už služba běhala rychlostí 848 kb/s takže nakonec jsem spokojenej. Další chaoz je FUP který se asi řídí podle počasí či co. Rychlostí 1024 jsem stáhl skoro 3GB a fup se objevil až dnes ráno ale pouze na ryhclost 512 a už jsem zase stáhl dalšího půl GB.Dál je divný proč podle spávy konta mám stále službu IEstart 256.

Farmer (22.2.2005 18:05:27)

Stejny pripad - ze Startu na Optimal. Nejprve jsem to zkousel pres web -> vyplnil jsem ze prechazim, ze chci stejnej telefonni plan a stejnej modem a potvrdil. Nicmene nasleduji tabulka byla prazdna :) a nic se nedelo, takze druhej pokus pres telefon. Tam jsem zjistil, ze oni to vlastne vedi lip, ze mi to proste musi fungovat a ze mam vlci mlhu. No nic, babka se nechala premluvit a podala zadost "rucne". Prisel mi informacni email ve ctvrtek asi hodinu po telefonatu a do dneska se nic nezmenilo :)). Od te doby, co jsem to objednal, tak jsem stahnul tri CD Linuxu na 256kbps nez mi zapli FUP. Po zapnuti se placam okolo 30-35 kbps. Tak tam asi maji nejakyho sotka :)