Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Dial up je taky pomalejší

Dial up je taky pomalejší

Arny (25.11.2003 11:31:49)

Nevim,jak je to mozne,ale dial up je taky o dost pomalejsi. Bydlim ve vesnici a jedina moznost je bud dial up nebo ADSL nebo kombinace SkyDSL a Data Nonstop. Zatim zustavam u dial upu,i kdyz mne to netesi. Posledni tydny je to naprosto nesnesitelne. Stranky se natahuji naprosto desne,i kdyz mi to hlasi rychlost pripojeni 48 kbit. Vyzkousel jsem vsemozne poskytovatele,ale je to porad des. Nevite,cim to? Stejny problem maji i moji znami. Cekam,az bude nejaky levny zpusob pro upstream a hned jdu do SkyDSL. Ma s tim nekdo zkusenost?

Prober (25.11.2003 12:58:27)

Jestli používáš IE, vyskoušej Operu... IE je šíleně pomalý a někdy čeká na odezvu příliš dlouho.

Petr Borecek (25.11.2003 21:34:04)

Opera je fajn ale uz mi parkrat taky zatuhla cely PC a musel prijit tvrdy restart spis bych doporucil Mozilla.

Czario (25.11.2003 15:43:10)

hmm to že ti hlasi 48k nic neznamená :oP pokud myslíš tu ikonku dole! tam mě to píše taky 512k :oP pokud jsi to naměřil zde tak potom jo... pokud ne zkus si to! + vyzkoušej příkazovou řádku ping www.dsl.cz vyhodí ti to zpoždění! já mam momentálně tak 68 ms což je docela hodně a se.e mě to :o( čim menší tim lepší!

Czario (25.11.2003 15:55:55)

PS.: nebo to je forma nátlaku aby si přešel na ISDN (blbost) nebo adsl :oP

Petr Borecek (25.11.2003 21:31:50)

Kamos ve Vresine to je vesnice za OSTRAVOU to ma uz 3 mesice a na stahovani je to good ale u webu to nepoznas maj i dobre delany agregaci nebo qos ci co kdyz moc zatezujes kapacitu prenosove trasy tak te spomali ale minimalne na 142 kb a na druhy den zas jedes full.Nejlepsi vysledky jsme meli v ranich hodinach to jelo i uz pres 1200 kb rekord mame za jedno rano od pulnoci asi zhruba 10 hodin 7 G download. Ale online hry ne.Taky si dej pozor jakou DVB kartu si poridis original od SkyDSL umi jen datove prenosy a Skystar II zas umi i dig. satelit TV ale maji nektere serie problem se zahrivanim a zhazuji system.

Pavel (26.11.2003 00:56:00)

To je určitě jen trik telecomu aby mohl později prokázat, že ADSL je rychlejší než dial-up. (j/k)