Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Volný a jeho FUP

Volný a jeho FUP

Mitikas (11.3.2005 17:55:51)

Bohužel jsem naletěl na přívětivou FUP od Volného,jako ostatně mnoho dalších a teď jsem vázán smlouvou ještě na 8 měsíců.Poraďte prosím jak z toho ven...Případně máte už někdo nějakou odezvu ze strany ČOI nebo sdružení na ochranu spotřebitelů?Tohle je opravdu nejhorší FUP na trhu.Stáhnu 500MB a mám rychlost na polovině.A to platím 1200,- KUA KUA KUA

MM (11.3.2005 23:05:44)

Zatím nepřišlo nic:-(

Anonym (12.3.2005 09:23:59)

to ma te tak kdo moc vybira vetsinou prebere .Nevim proc vsichni tak nadavaj na telecom kdyz ma ten fup nejlepsi a to jim to vetsinou ani nefunguje a je natejden a jeste funguje nulovani naprosto presne k alternativcovy bych nesel ani za pytel s.... jedine pro vetsi rychlost ale to na me ustredne neni mozne

x (13.3.2005 15:38:31)

Presne tak, kdo moc vybira vetsinou prebere! Proto vsici zruste pevnou linku a at jde Telecom i s jeho trapnym FU(j)P a nehoraznymi cenami do [censored]. Btw., nejlepsi FUP nema Cesky Telekoum, ale muj provider, ten totiz nema FUP zadnou, a uz vubec ne par ubohych GB na mesic.

timur (12.3.2005 15:36:50)

Taky jsem naletěl,informoval jsem Zástupce uživatelů internetu ČR ( info@zui.cz ),ČTÚ,jde jednoznačně o porušování Povinosti a prava smluvnich stran (cl.4.1 , cl4.4 ,cl4.7),které jsi uzavřel a podepsal s COL,což je důvod k odstoupení od smlouvy,jelikož smluvní strana nedodržuje smluvní podmínky.Na Volnym nemá cenu si stěžovat,protože mi odpověděli: "Dělá to tak ČT i jiní poskytovatelé,proto jsme to zavedli také." Co k tomu dodat,smlouva nesmlouva,vlezte nám na záda.

Anonym (12.3.2005 17:40:47)

Telecom to tak dela ale ma dva druhy sluzeb Broadband kde nedochazi k FUP a expres,optimal ... kde je FUP uplatnovano ale uplne jinak nez prezentuje Volny,je to rozdil asi jako mezi Krkonosemi a Himalajemi.

MM (12.3.2005 19:16:10)

Kdys tam napsal ja nekdy v pondeli dotedka mi nic nedoslo,jen ze to budou resit s VOLNYM a budou me informovat.

Anonym (13.3.2005 00:28:44)

To ti odpovedel robotmail ten jedinej tam maka :D

timur (13.3.2005 00:39:31)

Teď jsem dostal další mail od Zástupců uživatelů internetu ČR : Dobrý den, právě smlouva mezi zákazníkem a poskytovatelem umožňuje změnu podmínek,pokud si je vynutí Český Telecom, takže Volný nebo jiný provider nemůže jinak. To je důsledek nečinností ČTÚ, které již 1,5 roku zadržuje vydání rozhodnutí o PROPOJENÍ mezi VOLNÝm a ČTc. Pokud by VOLNÝ měl PROPOJENÍ a ne připojení na síť ČTc, pak by si sám mohl stanovovat podmínky pro koncového uživatele. Proto je viníkem ČTÚ a měl byste poslat právě jemu stížnost na omezení, které Vás postihuje. My jsme již Ing. Stádníka, předsedu ČTÚ vyzvali k vydání rozhodnutí, žel zatím neslyší.

MM (13.3.2005 02:15:21)

To je zas ta sama pisnicka,ze za to vsechno muze telecom to je mi divny ze u ostatnich alternativcu co maj taky smlouvy s telecomem se nic takovyho nedeje.

Anonym (13.3.2005 14:04:35)

Telecom nic takoveho nevyzaduje kdyz se ti podari ziskat pisemne prohlaseni od Volnyho ze tak cini odnes ho nebo posli na CTUa kopii posli na Telecom.Telecom bude prvni kdo bude Volnyho zalovat o nemale penize.

Anonym (13.3.2005 14:20:34)

Pokud chcete neco sdelit Telecomu proto ze Volnyho nuti aby aplikoval FUP tak jak ho aplikuje muzete zde http://www.telecom.cz/napiste/index.php?theme=12 . Cim vic nas bude tim lip.

MeTo (13.3.2005 14:34:58)

Uz jsem to psal - to ze to naridil Telecom, tim me mystifikoval jeden pracovnik infolinky, ale druhy mi to pak hned vyvratil. Takze pokud se vam nekdo z Volneho bude snazit namluvit ze za to muze Telecom, tak to neni pravda.

MM (13.3.2005 02:13:12)

Newim prislo mi jen tohle: Dobrý den, Vaším podnětem se budeme zabývat ve spolupráci s providerem VOLNÝ.CZ. Výsledek zjištění Vám sdělíme. zdraví -------------- Luboš Olejár --- Zástupci uživatelů internetu ČR e-mail: info@zui.cz web: www.zui.cz

HoGo (12.3.2005 17:53:01)

Zrus telefonni linku, tim nebude co poskytovat a nebudes muset platit.

titan (12.3.2005 18:06:15)

To si nemyslim.