Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zrušení ADSL u Žlutého Ďábla

Zrušení ADSL u Žlutého Ďábla

ZbySTr (16.3.2005 06:09:09)

Zdravím, nevíte jak to je, pokud bych chtěl zrušit ADSL u Telecomu (osudová chyba v mém životě = ADSL + Telecom), jak je to s nějakým poplatkem...mám podepsanou smlouvu na 2 roky a je to teprve tak 9 měsíců...nevíte zda se to nějak doplácí, nebo jak?? ...díky moc ZbySTr

Anonym (16.3.2005 09:39:38)

Od kdy se u telecomu delaly casove smlouvy o jedine co vim je IEo kde je nutno podepsat na 12 mesicu ale jinak nevim o zadnych uvazcich protoze u telcecomu se vse deje datum podani + zbyvajici cas do zacatku dalsiho mesice tedy do 1 a od teto chvile jeden mesic tak se vypovidaji veskere sluzby CTc a i ta co je vazana IEo stim ze se zaplati jeden mesic ktery odpousteji

Anonym (16.3.2005 09:48:07)

nespoléhat že k datu vypovězení to ukončí zruší akorát účet ale signál ADSL jede dál pokud to nebudeš urgovat na 800....tak tě tak brzo nepustí mě to trvalo 10 dní po termínu (urgování každý den)

Anonym (16.3.2005 12:02:55)

24 mesicu pokud se nepetu tak takovy zavazek Telecom nikdy nenabizel.K tve veci a je jedno u koho jsi musis doplatit financni obnos do konce smlouvy,jinak smlouva nelze vypovedet.

ZbySTr (17.3.2005 11:40:52)

Jo díky moc, o toto mi přesně šlo