Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Gross chce o Telecomu rozhodnout co nejdříve

Gross chce o Telecomu rozhodnout co nejdříve

Jiřík (26.3.2005 20:42:33)

Ve hře jsou společnosti Swisscom, Belgacom, španělská Telefónica a konsorcium Blackstone/CVC/Provident, které k sobě přibralo France Télécom. Agentura Reuters dnes s odvoláním na belgický list De Tijd uvedla, že Belgacom podá závaznou nabídku. Podobně se již dříve vyjádřil i France Télécom. více na: http://www.novinky.cz/05/29/26.html tak že už by se blýskalo na lepší časy ??? :-)

Cuba (26.3.2005 22:26:55)

Mně už to je jedno ¨hlavně ať tu ku*vu prodaj a je klid a pak se konečně bude blískat na lepší časy. A ať to klidně prodaj za bakšiš na dvě strany a bude vyhráno ze strany zákazníka - a to co na konkurenčním boji získají jim stejně stát zdaní a spokojení budou všichni jak zákazníci tak stát. A konkurence se bude moci o zákazníka aspoň pořádně porvat. A určitě stratnej taky nebude.

titan (26.3.2005 22:28:48)

A ses si tak jistej ze se neco zmeni ? CTc je velice vydelecna firma tak proc by mel kupec neco menit ?

Cuba (26.3.2005 22:43:28)

proto prodat dvoum lidem a nejlépe které se moc nemusíc

Jiřík (26.3.2005 23:01:26)

Stát má 51 % podíl , komu teda vlastně patří těch zbylejch 49 % ?

Cuba (26.3.2005 23:11:44)

Dobrá otázka, doufám že to ten magorskej stát prodá tomu kdo má těch zbylejch 49%

Jirka (27.3.2005 11:27:51)

Přesně tak, víceméně monopol, zákony naprd, pokuty při překročení zákona směšné... Kdybych koupil telekom já, tak bych taky nehlásil nějaké lepší časy... ale možná i horší... záleží, jak se k tomu kupec postaví.

Anonym (27.3.2005 11:47:45)

Kupec ktery je jiste obeznamen se situaci u nas se k tomu postavi tak ze nahalsi co vse je potreba zmodernizovat a zacne zdrazovat.Vi totiz ze zde neni zadny nastroj ci konkurent ktery by mu v tom branil.Neda se mu to ale vycitat bude se chovat presne jako spravna kapitalisticka firma pro kterou je zisk tim jedinm co ji zajima.Sundejte si ruzove bryle a ....

Cuba (27.3.2005 14:19:10)

... a plačte

kofil (27.3.2005 01:58:59)

ja bych nebyl tak moc klidny, za stejnych podminek ta firma bude fungovat stejne, soc demakum uz nema cenu nic takoveho sverovat /FUP GROSSOvi/

Anonym (26.3.2005 23:43:06)

Hlavne ne Swisscom,proc to sem tu uz nekolikrat uvadel.Tech 49% zcasti vlastni Holandani to se vi o zbytku je nejasno kde se nachazi.Dalsi info o spolecnosti http://www.justice.cz/xqw/xervlet/insl/report?sysinf.vypis.CEK=21663&sysinf.vypis.rozsah=aktualni&sysinf.@typ=transformace&sysinf.@strana=report&sysinf.vypis.typ=XHTML&sysinf.vypis.klic=c15d54daae373e533efa69a9ec818161&sysinf.spis.@oddil=B.&sysinf.spis.@vlozka=2322&sysinf.spis.@soud=M%ECstsk%FDm%20soudem%20v%20Praze&sysinf.platnost=24.03.2005

Radkus (27.3.2005 21:43:08)

A ty si vazne myslis ze to prodaj? Proc si myslis, ze se to tahne uz tolik let? Protoze nikdo nema zajem na tom aby se to prodalo. CT ma miliardove zisky a je v podstate nedoknutelna, dela si tady absolutne co chce, zakaznici ji vubec nezajimaj, protoze vi, ze obrovska spousta lidi nema proste jinou moznost vyberu. A to si vazne myslis, ze se o tohle nekdo necha pripravit? A i kdyby se takovyhle zazrak stal, proc si myslis, ze se to pak zmeni? Proc by jina firma mela menit neco, co ji vynasi tak obrovske zisky, to by to musel byt uplny hlupak. Tomu, ze se neco zmeni a to dokonce k lepsimu uz veri snad jen male deti a uplni cvoci.

Jiřík (28.3.2005 00:15:19)

Tak já to s těma lepšíma časama myslel tak trochu s nadsázkou , proto ten smajlík na konci. Ale jinak si nemyslim, že je nereálný, aby se s Telecomem něco změnilo k lepšímu - viz. ten příspěvek s Telenorem. Přece jenom už aspoň nějaká konkurence existuje ... o tom jsme si mohli nechat před pár lety jen zdát. A navíc, kdo ví co bude za pár let ...

Cuba (28.3.2005 01:28:40)

Já si nějak nemůžu pomoct, ale všichni se tu baví výhledově na roky. A do ř***i nemělo by se to snad zlepšit, do půl roku nanejvejš? Vždyť to je neúnosné. Copak Vás baví čekat na lepší net 3 roky??? (já vím - snílek)takže zase nic

Jiřík (28.3.2005 12:45:11)

Jasně, že mě nebaví čekat na vysokorychlostní net roky, ale v případě Telecomu se o rocích bohužel mluvit musí. Ale všechno je možný - i to, že se to během půl roku rapidně změní (zlepší). Navíc v dnešní době masivního nárůstu používání ADSL bych to viděl docela reálně, ale pokuď nebude vlastnit nějakýmu soukromníkovi a ne firmě, tak se s tim asi moc dít nebude ...

Jiřík (28.3.2005 12:47:39)

Teda, co to kecám za kraviny, jsem přišel z koledy a jsem trochu mimo :-) Ta poslední věta měla bejt ... ale pokuď nebude patřit nějakýmu "soukromníkovi" těch zbylejch 51 % co teď vlastní stát, tak se toho dít asi moc nebude.

Sam (27.3.2005 22:06:54)

Ono se musí určitě něco změnit.I kdyby se žlutej neprodával ,muselo by se něco změnit.Dnes má Telecom nejvíce zisků za telefon ,ale za 5 let to budou určitě data a nesmíme zapomínat na Telenor nebo i na jiné firmy,které tu jsou nebo budou.Telenor dnes nemá ještě velké pokrytí ,ale časem mít bude.A ukažte mi hlupce ,který si pořídí připojení od Telecomu ,když má možnost pořídit si připojení od Telenoru .Sám mám Telenor a nemůžu ho vynachválit.Takže závěrem : Současná situace u Telecomu je udržitelná ještě maximálně rok ,dva ,ale pak se musí něco změnit.

jirka (3.4.2005 11:15:12)

To chcu videt kdy se bude blýskat na lepší časy.