Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > vypadky (1-3min)

vypadky (1-3min)

nick (4.4.2005 21:53:41)

uz par dni me suzuji neocekavane vypadky. objevuji se v prumeru 1-2x do hodiny, nezalezi na tom, zda jde o spicku, ci ne. behem vypadku nejede internet 1-3minuty (nespadne VPN pripojeni, je se neda vubec komunikovat s jakymkoliv serverem). po teto dobe se vse obnovi a jede dal... ma nextru i512/128 pres sit CTc... ma nekdo podobny problem? nick

y2k (4.4.2005 22:42:26)

Máš dobře zapojenou linku > splitter > modem ???? Nezasahoval někdo v poslední době do Tvého zapojení ???? Nepřipojoval někdo telefonní přístroj na špatnou větev ???? Takto mi to zlobilo u jednoho kamaráda, kde mu otec takhle zmršil připojení.

nick (4.4.2005 23:08:43)

v posledni dobe na to prave vubec nikdo nesahl. najednou se to proste takhle zaclo sypat a ja vubec nevim proc...nejsem zadny lame...ale tohle si nejak nedovedu predstavit... nick

Anonym (4.4.2005 23:14:23)

To neni o lame ale o problemu.Skoukni si draty na spliteru muzou se na prvni pohled zdat v pohode ale muzou byt potrhany,prover i vsechny spoje pokud jsi linku pretahoval nekam jinam a pak ji vracel (modem je prvni) zpatky do rozvodu.Pak se taky moh uvolnit drat v uraku na jezku ale tam se bez klicu nedostanes to uz je vec Telecomu.

Prober (5.4.2005 03:55:08)

Nejde náhodou o avizované výpadky v síti ČTc? Od ISP mi přišlo toto: Vážení uživatelé, v noci z pátku 1. 4. na sobotu 2. 4. a ze soboty 2. 4. na neděli 3. 4. bude prováděna nezbytná údržba datové sítě. Z toho důvodu bude krátkodobě přerušen provoz služeb vysokorychlostního připojení k internetu přes ADSL, a to mezi 22. hodinou večerní a 6 hodinou ranní. V naprosté většině případů omezení nepřesáhnou dvacet minut. Děkujeme za pochopení Tým VOLNÝ

Anonym (5.4.2005 14:39:59)

jj

nick (10.4.2005 14:33:35)

takze nejsem jedinej, kdo ma tenhle problem? uz to nekdo nekde poresil? situace se trochu zlepsila, uz to pada jen nekolikrat za den, ale stejne je to woser :( nick

Nargon (10.4.2005 17:50:53)

No ja jsem se zadneho vypadku nevsiml, ale take nejsem na internetu poveseny cely den, a jestli je to vypadek na minutu tak bych se ho nejspise ani nevsiml.

nick (10.4.2005 18:02:39)

no ja tu toho taky nejsem navesenej porad, ale kdyz si k tomu sednu, tak vidim, ze mi za tu dobu, co jsem u toho nebyl, nekolikrat padlo iRCcko...a pak mi jeste nekolikrat padne mezi tim, co u toho sedim... nick

Stark (11.4.2005 10:13:10)

Hmmm, v poslední době mám docela podobnej problém. Nezáleží na tom kdy... to je náhodně, ale prostě se mi odpojí net a modem se nedokáže synchronizovat s linkou. Někdy se synchronizuje během minuty a někdy se na to musím vy.... a dělat něco jinýho, protože se to nevzpamatuje třeba půl hoďky :-( Začlo to asi před 14 dny. Zkoušel jsem aji format disku a novou instalaci systému... nepomohlo

Smelina (6.4.2005 10:37:16)

Ja mam stejnou zkusenost. Mam ADLS 1. den a mam vypadky tak 2x za hodinu. Priznaky mam naprosro shodne, jake popisujes.