Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Telecom a FUP

Telecom a FUP

DangerousKuzle (27.4.2005 19:31:43)

Nemáte problémy s tím, že Vás telecom omezí ještě dříve než překročíte limit? Stalo se mi to v posledních dvou týdnech. Je to celkem vopruz a vzhledem k zákazníkovi celkem neférový.

Anonym (27.4.2005 19:42:23)

Me se stava neco jineho. Vzdy si o +- 100 MB nasosam vic. :)

Anonym (27.4.2005 19:46:36)

jo, jo to co nekomu daj navic, musi nekomu jinde sebrat :)

Uletak (27.4.2005 23:27:58)

Telecom ma svoje plany s lidmi prefektne promyslené a všechno dělá tak, aby oni z toho meli svuj prospech a my sme zase nalitli jejich skvelym cenam a hlavne " neomezeného internetu ", právě u tohoto téma bych se chtěl chvíli pozastavit. Ceský telecom nabízí vysokorychlostní internet, který ovšem dotyčný zákazník ani příliš neviužije, protože má omezené stahování a proto mu brání stahovat větší soubory na disk, při kterém se právě tato rychlost nejvíce hodí, no jo no, to je př. toho, jak si proste telecom umí " podělat lidi ", kteří na toto většinou skočí. Další problém na který se lidi nechají chytit sou ceny bez dph, který telecom všude uvádí, já sám znám člověka, který si to objednal a po měsíci mu místo očekávaných 520 kč přišlo asi 750 kč. Telecom má samozřejmě ochranu tím, že na svých stránkách má miniaturním písmem ve spodní části napsaný, že jsou ceny bez dph, ale tam uz se clovek moc nekouka, další promyslený krok. Telecom proste umí udělat s lidmi divy

Vladimír (27.4.2005 23:41:50)

Ono je to takhle v dnešní tržní ekonomice asi všechno a né jenom telecom.Vem si půjčky,úvěry atd. všechno jedna velká pololež a snaha nalákat hloupí lidi. Tím neříkám že telecom nejsou sviňáci ale už jsem si zvyknul. Taky jsem byl při pořizování ADSL lama a věřil jsem že mám skutečně neomezený net ale ejhle, to byl šok když jsem šel na 64. Chvilku jsem nadával a zuřil a četl jsem posměšný příspěvky na mě tady na foru když jsem se ptal co se to děje. Ale už jsem si zvyknul