Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL a Home Mini

ADSL a Home Mini

Bende (27.4.2005 23:18:51)

Je pravda, že ADSL nelze využívat na tarifním programu Home Mini, tak jak je to uvedeno ve FAQ na těchto stránkách? Nějak se mi to nezdá. "Je jedno jaký cenový program Telecomu pro hlasové služby si na svoji lince vyberu? Připojit ADSL je možno na linku s jakýmkoliv cenovým programem s výjimkou HOME MINI. Pro zákazníky se zřízenou ADSL službou doporučujeme cenový program Telefon Universal za 279 Kč bez DPH měsíčně. Cenový program telefonní linky můžete změnit pomocí online formuláře."

antitelekom (28.4.2005 00:19:33)

Jestli to je ze stránek ČTc, tak tý výhodnosti nevěř ani zbla. Snad Standard nebo Zero (pokud bude) vyjdou o něco málo levnějc, když už ty svině nejde jinak obejít. Navíc ČTÚ údajně přikázal Telekomunistům zlevnit Standard o nějakou tu pětku, i když je to platný jak psí pšouk. Pokud se to dá na něčem vykompenzovat, tak asi přejít k jinýmu ISP (levnějšímu o pár set babek), pokud to ještě lze, pokud možno kterej není přes dráty nechutnýho ČTc.

Panther (28.4.2005 00:31:20)

Ale lze, mam home mini a IE Optimal :-)

Anonym (28.4.2005 07:06:15)

Ty to mozna mas, ja taky, mozne vyuzivat to je, ale nikdo novej uz nemuze. Zakazano CTU asi 2 dny zpatky...

David (28.4.2005 08:06:09)

Ano, je to bohuzel pravda. U Home Mini uz nebude mozno vyuzivat ani ADSL , ani alternativnich operatoru (TELE2), tj. tento program bude pro opravdu pasivni uzivatele pevne linky, co ji proste z nejakych duvodu potrebuji mit doma... Ostatni , co chteji ADSL a podobne si budou muset priplatit za Standard... BTW Standard zlevnil o par kacek, ovsem nesmi k nemu dat balicek hovorneho , ktery byl asi 90 Kc/mesic, tudiz ve finale Standard zdrazuje asi o 80 Kc... Holt absurdistan jmenem Ceska Republika....

Anonym (28.4.2005 09:52:53)

Ale proč jako? Já přece nesem povinen platit něco co nepoužívám. Bych řekl, že to není v pořádku a mám pocit že mi tahle republika prostřednictvím čtú šlape docela slušně po krku a eště se tomu blbě řehní.

Anonym (28.4.2005 09:59:04)

ADSL je doplňková služba k telefonní lince,tak proto platíš paušál + cenu za adsl.

Anonym (28.4.2005 10:14:28)

To by musely ceny ovšem vypadat trošku jinak, aby tohle byl korektní argument.

Anonym (28.4.2005 10:33:39)

To není o ceně.Cenu vyjadřuje poměr poptávky a nabídky.Pokud chceš jen internet,tak existují jiné služby,kde neplatíš za telefon.ADSL je brané jako doplněk k telefonní službě.I jinde ve světě musíš mít telefonní linku (a platit paušál) abys mohl mít ADSL.

David (28.4.2005 10:49:37)

Jistě, ale když mím Home Mini, tak přeci taky MÁM LINKU a PLATÍM PAUŠÁL... Mimochodem, jiné služby? Třeba v centru Prahy jde CDMA (celkem problémové) GPRS (pomalé) nebo ADSL... To jsou všechny možnosti, o Wifi nebo kabelu si nech jen zdát :)

Anonym (28.4.2005 10:55:13)

A co třeba pronajatá linka apod.,to jde všude.

David (28.4.2005 10:59:53)

No tak si to zkus, lokalita centrum Prahy fakt nijak extra netu nepřeje, pokud žiješ v nájemním bytě...

Honza (28.4.2005 11:03:12)

Neví někdo, jestli staré (stávající smlouvy) s Home Mini + ADSL zůstávají v platnosti nebo je bude nutno změnit?Víc než současných cca 1300,- měs. za 512/128 nedám, radši změním typ připojení...

David (28.4.2005 11:04:26)

Nejlíp asi na infolince ČTc... Tohle konkrétně...

Zabar (28.4.2005 11:52:26)

Ja bych to zas tak horke nevidel nebo alespon u pripojeni pres Telenor. Telecom si nemuze moc diktovat, protoze vysledkem bude misto zpristupneni nadhovoroveho pasma pro ADSL pres LLU, uplne zpristupneni pres LLU - rozdil je 250,-. Ktere usetrite za poplatky telecomu... ...nebo se pletu ?