Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL contact START+

ADSL contact START+

Kopi (21.5.2005 22:18:44)

Prosím o radu. Chtěl jsem přejít z contact START 1024/256 6G na contact START+ 4096/386 ale to co jsem se dočetl ve fóru, že snad odhlášení 1600,-- povinná instalace 2500,-- (to na mě dou mrákoty). Jestli je na tom jenom půl pravdy tak ať dou do hajzlu. Mám smlouvu ještě na rok. Co se stane,když jim přestanu platit a odstřihnou mě. Bude moje číslo nějak bloklý pro případné ADSL od někoho jiného. Máte s tím někdo osobní zkušenost :)

Petr (22.5.2005 01:10:20)

Já jsem taky uvažoval o podobným přechodu, jen mě končí závazek už teď v červnu. Jak jsem zjišťoval, je to opravdu tak, co chtějí za 2500 "instalovat" jsem nepochopil, když zařízení by zůstalo a předtím jsem si ho instaloval sám. To odhlášení je skoro jak v bance. Protože Contactel není schopen zajistit ani hladký přechod bez několikatýdenního výpadku, zruším ten Start a přejdu na 4 MBit/s u jinýho poskytovatele, který takový nesmyslný podmínky nemá.

Anonym (22.5.2005 01:48:32)

Si delas srandu nekolik tydnu,to uz prechod k jinemu ISP je rychlejsi a kdyz uvazim tu cenu za instalaci tak se ti dvojnasob nedivim.

Anonym (30.5.2005 22:50:24)

ten prechod je taky o vypadku, zlutaci to nezrusej tak rychle a pokud si objednas u nekoho jineho adsl over telenor, tak stejne musis pockat opet na zlutaky nekolik tydnu nez unbundluji linku. a samozrejme dokud je na ni jiny adsl, tak to nejde. slysel sem, ze contactel ten instalacni poplatek zrusi - tak zkus pockat mesic dva a pak to trebas bude vyhodnejsi