Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nabídka ADSL od CTc

Nabídka ADSL od CTc

Martin (26.5.2005 10:07:42)

Mám dojem, že se po to nešťastném nařízení od ČTÚ říkalo, že se od června bude měnit nabídka ADSL a že samotné přípojení by se mělo zlevnit a tím kompenzovat zdražení za tel.linku! Zatím jsem nic nečetl (nepočítám nabídku od VOlný, tu bych spíše charakterizoval jako zdražení a nepoužitelné), nevíte někdo zda tak nastane a kdy to bude?

Anonym (26.5.2005 10:16:53)

Pokud jde o nějakou slevu, tak si Telecom dává jako vždy načas. Nebo snad dumají, jak udělat slevu-neslevu, jako jsme už byli svědky v minulosti? Já osobně moc optimistický nejsem. Mám ADSL od CT.

Anonym (26.5.2005 10:30:13)

CEna může zůstat, ale chceto zrychlit případně pozměnit další parametra samozřejmě k lepšímu!

Anonym (26.5.2005 11:37:20)

Nabidku od Volnyho musis pocitat protoze je v cene zahrnuto i nadhovorove pasmo v 158 korunach ktere ti muze ISP nauctovat a nemusi.Telecom ho urcite svym zakaznikum uctovat nebude.Pocitej se zdrazenim o 158Kc.

TomM (26.5.2005 16:42:45)

volný se rozhodl, že bude poskytovat ADSL na základě připojení, tzn. bez 158kč

David (26.5.2005 16:44:04)

Hele, vypada to, ze o tom neco vis... Muzes mi vysvetlit ten rozdil , kdy se plati 158 a kdy ne? A treba mi napsat, jestli kdyz mam Nextru pres Telenor, tak me ceka stopado navic? Prase aby se v tom vyznalo (to neber osobne, to je jen povzdech :)) ), fakt jsem do tech novejch rozhodnuti jeste uplne neproniknul ;)

TomM (26.5.2005 16:52:15)

no, 158Kč navíc platí pouze ti, kteří mají ADSL na základě propojení, ti co mají připojení nebudou platit nic. Rozdíl mezi propojení a připojením je ten, že ti ISP co mají propojení, si mohly sami nějak lépe určovat ceny a rychlosti a před rozhodnutím čtu to vycházelo lépe, jako peněžne. No a ti co jsou na připojení, sestavují ceníky podle "dobrovolně" stanovených velkoobchodní cen, které stanoveju telecom. Co se týče xDSL by Telenor, tak tam to tůstává furt při starém, akorát pokud máš MINI tak tě převedou na Telefon Expres, tuším, a ten je o 100kč dražší, ale to asi víš. Telenor už telecomu platí výpalné za částečný unbundling a ten je shodou náhod taky 158Kč a už je v ceně ADSL.

David (26.5.2005 16:55:44)

Diky za vysvetleni... Konecne jsem to zda se pochopil, jak to je a neni... Jinak s Mini to vim, ale mame Standard, takze se nic nemeni... Jeste jednou thx 4 xplanation! :)

TomM (26.5.2005 17:04:29)

nz :)