Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Firewally ???

Firewally ???

Ant (9.6.2003 16:11:59)

Jak jsou bezpečné proti útokům z venčí a únikům dat routery s firewallem, můj má NAT, Hacker Attack Protect, Block Hacker Scan a další. V jakém režimu je lepší když pracuje jako router či gateway a mód Rip2? Je tu někdo znalejší ? Pokuste se mi poradit či dát odkaz kde se to dočtu (něco o routerech), marně pátrám. DÍKY

PRD@ (13.6.2003 17:00:02)

Vidim že to nikoho nezajímá !!! Až je heknu tak se budou divit.... du na to ADSL f plenkách a hlavně nijak nechráněný já LOVE !!!!

RiZeK (16.6.2003 18:39:35)

zkus to na alicom.cz nebo na ipex.cz........

AT& (17.6.2003 22:46:09)

Už jste někdo měl takovuhle špatnou zkušenost, že se vám tam někdo vloupal ? Jak jste to poznali? Zajímalo by mě to.

Anonym (17.6.2003 23:07:09)

zbytecna paranoia! kdo by asi tak touzil nabourat se do domaci site franty ze lhoty a kouknout se na jeho privatni pecko z dovoleny.. celkem bych veril, ze router+nat smerem ven dokaze veskerej provoz zvenci spolehlive odfiltrovat (pokud ovsem sam o sobe neni deravej), a i kdyby se dostal do vnitrni site, tak je mu to houby platny

/ (18.6.2003 00:04:19)

router jen routuje, nic nechrani. nat je z principu jen zakladni ochrana, ale jinak mas pravdu, u tebe nic hledat nebudou, jen te ti chytrejsi pouziji jako prestupni stanici