Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Hodný CTu a CTc

Hodný CTu a CTc

Pavel (30.5.2005 11:00:37)

Ta jsem zase musel se svou troskou do mlyna. Tak jsem jeden z uzivatelu co ma telefonni tarif jenom na to ze musi , a tak me ani nevite jak zarazil postup CTc kdyz mi poslaly dopis ze muj tarif co jsem mel (vite ani me to celkem nezajimalo) ale platil jsem 390 Kc na ISDN se rusi a ze mi davaji nejaky jiny ale v cene 699 +DPH malem jsem si sel zavolat sanitku a tak jsem nevahal a zavolal na CTc a chtel vysvetleni ,ale manik co tam byl byl jak pako (jsou cim dal horsi v pristupu k lidem) pomalu jsem se snim nemoch ani domluvit na tom co chci uplne jsem se tras vztekem a ve sve podstate i nemohoucnosti stim nic udelat ale presto jsem dosahl nejakyho tarifu ktery je prijatelny tedy jenom co cervence potom i tento mi o 120 kc zdrazej a to vse bez nejakych domluv v ruseni smlouvy a uzavirani nove proste bez moznosti odvolani jak bych tak rek to pamatuji za ery totalu heslo "O NAS BEZ NAS" docela to sedi. Myslim ze by mely dat moznost zrusit smlouvu bez nahrady a to zedne na den protoze jsou oni strana co nedodrzuji smlouvy a bez naseho souhlasu to menej jak se jim chce (stejne to vse je priprava pro Telefonicu) aby mely vse co nejlepsi podminky ale to samozrejme pro ne a ne pro nas !!! P.S Omluvte muj pravopis.

Anonym (30.5.2005 12:07:26)

Je zvláštní že se o nekálé praktiky nezajímá tisk, televize, atp. Upozorňuje na to plno lidí ale žádné výtky na stranu ČTÚ jsem ani nečetl ani v televizi neviděl. Myslím že zde naplno funguje skutečnost, že které informační médium se dotkne praktik nekalích praktik českého telecomu či divize telecomu ČTÚ tak u něj nebude telecom provozovat svoji reklamu no prostě naplno omezí přístup peněz což pro noviny a televizi je hodně podstatné. Čili si může telecom dělat co chce a všichni se ho bojí!!! Super, že??? Vítejte v české republice ............

Anonym (30.5.2005 13:05:04)

Vzpamatuj se kdo by si dovolili o tom psat.Uvedom si ze Telecom je jeden z nejlepsich inzerentu pro noviny a reklam pro televizi.Taky by sis nepodriz slepici co ti snasi zlate vejce.Marasku zakon porusen byt nemoh protoze ti co vladnou a dosazuji sve lidi na spravna mista vytvari i zakony a vytvari je tak aby to vyhovovalo jejich zajmum.Vzpomen te si na privatizace kolikrat sme cetly neni to spravne ale je to v mezich zakona....

David (30.5.2005 23:11:46)

O privatizacich prosim nezacinej, kdyz si vzpomenu na ty "divoke" ze zacatku devadesatych let, mam chut toho kretena co je ted na hrade jit dodatecne povesit, za to jak nechal republiku vojebat... Jinak souhlas, do Telecomu nikdo sit nebude, to radsi napisou 1000x o tom, jak je Paroubek zlej na sasu Krastyho, ze ho nechce nikam pustit, a jak vizazisti vylepsili Parobkovou :)

marask (30.5.2005 12:47:04)

chlapi jestli se vám něco nelíbí tak podejte trestní oznámení na neznámeho pachatele, stačí třeba jen jedna A4 a trocha času, proč odpovědnost přenášíte na někoho jiného, pokud máš pocit nebo se domníváš že byl porušen zákon a tím způsoben třeba trestný čin tak ho podej není nic jednodušího, ale jak píšeš že je to tak za totáče to mi přijde tvoje chování sedět a nadávat jak tenkrát

Anonym (30.5.2005 13:01:56)

Myslím že tvoje řešení je v české republice neproveditelné. Zde platí zákony jen na bežné lidi, politici a lidé ze státních organizací jsou nedotnutelní!!! Podání trestního oznámení na ČTÚ je k smíchu

petzed (30.5.2005 14:18:37)

Presne, by te setreli jako malyho jardu, nese zakony to je jeden velkej bordel. Myslim , ze o zalovani CTu uz premyslelo hodne lidi , ale kdyz si to clovek trochu rozmysli a nebo uz se odhodla tak daleko, jako je porada s pravnikem hodne rychle zjisti, ze by prohral.:(((

Anonym (30.5.2005 13:03:12)

Právě že všechny tyhle podvodné manýry čtú legalizuje. A občan může jenom platit a poddávat se "vyšší moci"

Sekáč (30.5.2005 18:37:54)

Já jsem dlouho váhal mezi kabelem a ADSL, ale když jsem si před časem přečetl na netu ty palcové titulky o zlevnění, ze kterého se ale ve finále vyklubalo zdražení, tak jsem ihned objednal Karneval. Ještě budu muset vyřešit náhradu za pevnou (mobil nebo VoIP) a pak se s ČT rozloučím úplně.