Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Datové černé díry u ADSL!

Datové černé díry u ADSL!

Czario (5.12.2003 14:26:15)

ty prodlevy mě začánaj docela sr.t! :o( myslim deto a jedeto podle svího rytmu a najednou ta sviňa se nachvíli grypne a nic nejde a háže to stránka nenalezena a takovíhle keci :o( a když má člověk něco rozdělanýho nebo rozepsanýho je v ři.i! !!určitě to telekom dělá úmyslně! nechává vypadnout dycky část lidiček aby měl pak větší rychlost ! grrr

Czario (5.12.2003 15:04:52)

to už je snad po desátý! ještě jednou a vyřvu se jim do telefou a pošlu je doněčeho... grrr

procoX (22.12.2003 13:12:06)

na hotlinech sou czuraci kery neumi ani poslath mail a nawic nemay ani kurz psychologie thagze yediny czeho thim dosahnethe ye THOTHALNI NASRANOSTH :P

Grim (23.12.2003 11:59:41)

Já mám podezření, že je to chyba modemu. V pronájmu jsem měl Alcatel Speedtouch bez routru, s tím to jelo bezproblémově. Jakmile jsem přešel na ASUS AAM6310EV s routrem začaly jen problémy (neočekávané výpadky, nemožnost používat např. P2P program Emule atd.). Jinak mám nastavené propouštění portů, abych mohl přijímat v ICQ, zakládat hry, a používat p2p. Je zajímavé že třeba ABC na torrenty a DC++ jakž takž fungují dokud nedojde k tomu výpadku, ale emule je naprosto nepoužitelné. Jaké máte modemy?

Morpheus (5.12.2003 15:48:53)

Ty voe nejseš sám tohle dělá kompletně celý republice jenže s tím neuměj nic dělat a sváděj to jeden na druhýho !! Víš co dělej neustále volej na svýho providera ať s tím něco dělaj a pak zavolej na telecom a reklamuj to jakožto vadný zboži !!! Nebo zavolej ať ti daj velkou slevu jelikož můžeš rovnou používat modem, kterej ti nevypadne !! Tohle dneska mi vypadává každejch 5 minut na víc jak minutu prostě hledám server a nakonec stránku nelze zobrazit !! Sou to svině ten TELECOM jako kráva neuměj nic vyřídít ani opravit natož se k něčemu přiznat, že jim něco nestíhá !!

ZDEPAPEPA (5.12.2003 16:16:28)

Vždycky se mi to "lagne" tak jednou za 15 minut tak na minutu. Když hrajete jakoukoliv hru po netu, tak máte smůlu. Nechápu, proč telecom udává jako jedno z hlavních použití ADSL on-line hry, když je to na ně úplně nepoužitelný. Když volám (v průměru tak 2x denně) do telecomu, tak jediný co se stane je, že mi nějaká slepice příšernou fistulí oznámí, že "technici se na to kouknou". Když se jí ptám, proč si za něco, co se laguje víc jak dial-up, účtěj 14 stovek tak slyšim zase jen "technici se na to kouknou", místo aby se aspoň jménem telecomu omluvila. Musim se hodně ovládat, abych se na ní nerozkřičel.

Czario (5.12.2003 16:54:27)

a já proč se mě neozval chlap, se ženskejma se většinou moc nerafu kort když sou slušný a nijak neprovokujou (a taky zato nemůžou)! a víš, že mě řekla úplně to samí :o)

Anonym (8.12.2003 06:52:24)

stejne mluvite se zaznamnikem:)))

Anonym (8.12.2003 06:50:56)

Dyt to funguje ...mas online hru : volani do telekomu:))) A vydelaj na tom 2 x - ADSL a jeste jim volas (pokud teda nevolas mobilem) ...jo maj to vychytany.

LaqueR (5.12.2003 16:27:27)

Nebudte paranoidni! Neodpojuje lidi schvalne kvuli vetsi rychlosti... je to dusledek toho, ze neco nestiha... Proste ma spatny zelezo nebo softik, ale proste neco nestiha.

ZDEPAPEPA (5.12.2003 16:39:54)

CO to sakra blábloíš? Mě vůbec nezajímá, že "má spatny zelezo nebo softik", jak ty říkáš. Mě jako uživatele vůbec nezajímá, co má telecom. Já prostě chci jen to, co jsem si zaplatil. Že telecom "neco nestíhá" mě vůbec nezajímá.

Czario (5.12.2003 16:59:04)

kdyby tam nebyla ta ženská a byl tam zase nějakej agresivní debílek, tak bych mu odobný slova omlátil o hlavu!!! :oP

LaqueR (5.12.2003 17:01:51)

Jenze ti technici na hotline s tim nic moc delat nemuzou. :/

Czario (5.12.2003 17:13:45)

aha a proč? sem u iol, takže umě nějaký přehazovaní provider telekom neplatí! sem u telekomu :oP takže mě už nikam poslat nemůžou a pokud y to zkusili tak bych je seřval, že smlouvu mam snima a žádnej telekom mě nezajímá ať zvednou zadnici a koukaj stim něco dělat! (ono pod tlakem se i líp jedná dál :oP )

ZDEPAPEPA (5.12.2003 17:30:19)

Řekl bych, že když vám na infoline řeknou: "techink vám zavolá", znamená to totéž jako "k***a ďete už s tim do p****e, jste asi třicátej člověk co s tim votravuje za poslední hodinu!!!!" BTW, omlouvám se za slohovou neupravenost svýho předchozího příspěvku. Psal jsem to krapet ve spěchu.

Czario (5.12.2003 18:20:54)

hahaha mno to si asi myslej! jinak se mě podařilo mluvit s technykem asi dvakrát! :oP jednou sem se ptal, proč mam statickou ip když mam mít dynamickou! odpověď, že mam dynamickou ale měněj jí po nějakých 2 tejdnech :oP a že to je neověřená informace! :o) kvůli spamu atd! samí keci... podruhý už nevim... :o)

LaqueR (7.12.2003 21:04:48)

Ja sem na hotku volal jenom jednou :) Po cca tydnu od objednavky jsem to urgoval na hotline, a nebyl jsem moc prijemny ;] Do dalsich tri dnu byl u mne ;] hehe

LaqueR (5.12.2003 17:00:11)

A me snad jo? Vypada to ze trosku nestihas :) Snazime se tu prijit na pricinu tohoto problemu, spis se zamysli nad tim, co TY to blabolis. ;]

Czario (5.12.2003 16:58:03)

hahaha oto tu fakt nejde, to byla žertovná připomínka, to že by to dělali schválně si zase nemyslim!! ale těma výpadkama se na teoretický bázi (na praktický určitě taky)ten netík fakt zrychluje! proto se to dá odvodit i jako úmysl takže zase si jistej bejt tim, že to není pravda nemůžu :oP

Czario (8.12.2003 13:42:32)

hahaha tak sem jim zavolal a dneska mě volali zpátky :oP dostal sem nějakou IP kterou mam přitom stavu pingnout :o) a pak jim zavolat a říct jim co to udělalo, prej by to stejně mělo projít .. mno uvidíme! :o) to ip je: 80.188.61.253 je veřejný ale ještě neni nikde umýstěný :o) (teď už jo :oP)

Ajron (8.12.2003 14:17:17)

tak todle sem dělal už před dvouma tejdnama. a po třech dnech takovejch hovorů a popisů co to dělá řekli, že nevěděj co s tim ;) tak se neraduj

Morpheus (9.12.2003 13:55:28)

no hele to sem zažil taky to se neboj nakonec ti řeknou to není chyba telecomu tý shitový firmy, která na to hákuje, ale tvýho providera což je druhej shit IOL kde dostanete číslo na 284084332 jestli se tam někdo dovoláte tak ste dobrý já tam volám druhej den tak počítám 60 hovorů a pořád maj vše obsazený, takže buď na nás jebou úplně nebo těch problémů má víc lidí nežli Telecom tvrdí, že sem jedinej !!! LAMPY !!!

Ice (9.12.2003 18:07:54)

LAMPY :--))) lamy :-)

187 (22.12.2003 11:40:09)

Chci se zeptat uzivatelu NEXTRY, tuhne vam nekomu stale pripojeni ?