Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Migrace z IE Optimalu papírových 1024 skutečných 512

Migrace z IE Optimalu papírových 1024 skutečných 512

Karel (1.6.2005 20:30:17)

Tak to jsem opravdu zvědavý jak to mistři z Telecomu vyřeší. Žádal jsem opakovaně o rychlost 1024,ale jedu 512. S novými tarify bych mohl být aspoň částečně odškodněn, když rozdíl v ceně 1024 a 512 činí 238,- s DPH. Všichni poškození jako já by měli být převedeni na tarif Ideal. Toto by mělo přijít v té spravedlivé variantě. Myslíte,že Telecom tak učiní nebo převede automaticky všechny Optimaly na tarif Sprint za stejnou cenu co platíme doteď ? To jsem vážně zvědav,pokud ne jeví se výhodně porušit závazek a raději doplatit aktivaci...

Anonym (1.6.2005 20:43:40)

Nikdo tě nikam převádět nebude.Musíš si sám aktivně požádat na jaký nový tarif chceš přejít.Pokud nepožádáš,tak budeš mít stále stávající službu.Staré tarify nelze už objednat,ale stávájící zůstávají v provozu,dokud si nepožádáš o změnu.

Karel (1.6.2005 20:47:04)

To mi je jasné,ale jde o to,že chci přejít tímto když jedu 512 na tarif Ideal,ale ten je levnější o 238,- s DPH . I s tím závazkem o ten mi nejde,ale co oni na to,že jsem jim zavázal platit 12 měsícu tarif Optimal a teď chci během závazku platit méně.

Anonym (1.6.2005 21:31:29)

Podívej se na www.internetexpres.cz do faq,tam je to zcela jasně napsané.Běžící závazky se započítávají do nové služby,prostě pouze změníš tarif ,nic víc.