Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL...telefon expres......?

ADSL...telefon expres......?

Petr (2.6.2005 21:14:43)

Dnes mě na 800123456 prozradila operátorka,že udajně pro ADSL od ČT bude od 1.7/2005 nový levný tarif něco jako home mini jen výhradně pro ADSl....bez telefonování... Zeptal jsem se zda to bude i pro ADSL od jiných poskytovatelů tak nikoliv jen pro své..zákazníky ADSL...Internet expres..Broublend...

chlivoj (3.6.2005 00:38:18)

Pokud by to vazne mela byt pravda, tak zas cuju podraz. Ted spousta lidi migruje ze svych starych tarifu na nove (nebudu prece cekat 3 mesice, kdyz si muzu polepsit skoro hned) a pri objednavce odsouhlasuji prevod z tarifu Home Mini na Telefon Expres. ... Mam takove tuseni, ze by si pak zase mohli nahrabat na prechodech z vyssiho tarifu na nizsi.

Anonym (5.6.2005 06:10:38)

Pro nas ve firme je nejvetsi podraz to, ze automaticky jenom proto, ze mam adsl, a ze jsme firma, tak platime o 200,- vice za telefonni pausal. Koncovy uzivatel si muze dat nejaky nizsi tarif, ale firma proste ne. Nechapu. Takze nám sice pěkně "zadarmo" zvedli HIT na Ideal, ale nechají si to zaplatit na telefonní paušál. I když provolám měsíčně asi 10 minut...

mmm (3.6.2005 06:10:14)

Pokud něco takového bude (u žlutých sviní asi těžko), tak si ty peníze, které sosají teď nenechají utéct - max. tedy zvýží rychlost nebo datový limit, ale cena bude tak od 1500 Kč výše.

es te be (3.6.2005 09:40:16)

pokud budou ¨mít nějaký cenový program pro ADSL, jak ty říkaš něco jako mini ikdyž to přirovnání není přesné, tak to bude muset být i pro ty kteří mají adsl od jiného ISP, stejně jako to bylo u universalu, akorát ti to ten operátor nesmí říct narovinu

Anonym (5.6.2005 08:18:28)

Přesně tak, to nemůže udělat jen pro své zákazníky. ALE: Už jsme byli několikrát svědky nezákonných postupů, které vedly k ohromným ziskům telekomu a on pak zaplatil směšnou pokutu. Když se na to dívám jako laik, tak mě by se taky oplatilo porušit zákony a pravidla a tím vydělat třeba půl miliardy a pak jako postih za to porušení zaplatit 20 milionů. Ať to počítám jak chcu, dycky mi z toho vychází celkem slušné plus.

Nasrany (5.6.2005 16:56:50)

Neni to az tak off topic ... Telecom mi suse oznamil, ze rusi Home Mini a nasadil mi nejaky Telefon Expres. Jo, o tom se mluvilo uz davno. Ze prijdu o volne minuty me nepotesilo, ale mavnul jsem rukou, stejne nevolam, mam to (bohuzel musim mit) kvuli ADSL. Ale to, ze namisto starych 215 Kc budu tem darmozroutum platit ted 329, to me nasrali dost !!! Je to hnus, co si to ten zluty hnuj uz dovoluje !!!

Dubak (5.6.2005 22:46:07)

som presvedceny ze je to blbost. jednak si myslim, ze operatorky dostavaju informace tak den dopredu aby sa prave neprekecli. Druha vec je, ze by to muselo byt pre vsetkych, a po tretie vobec nechapem preco by to CT delal. ved takto kazdy co ma ADSL im musi platit vic nez 300 Kc tak proc by to iniciativne znizovali....