Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nákupy potravin až do domu

Nákupy potravin až do domu

Anonym (6.6.2005 00:00:00)

Na rozváženou pizzu nebo jídla z restaurace jsme si již zvykli, ale zvykneme si také na nakupování běžných potravin přes internet?

Ondra (1.4.2009 18:57:12)

Ač je tento článek starší, je možné, že na něj někdo narazí stejně jako já. Jsem z Bohuslavic u Zlína a potřeboval jsem využít podobnou službu. Mimo tento článek jsem narazil také na stránky www.nakupzavas.cz a se službou jsem byl velmi spokojen. Doporučuji všem!

Tom (20.9.2010 14:33:16)

Tahle adresa již nefunuje, ale mám osvědčený web www.nakupyzdomu.eu

Nikol (25.11.2010 16:02:10)

Já jsem použila http://www.sluzbyzlin.cz/ a nemám problém.

cheorchess (31.12.2010 23:06:45)

pro brno je www.gfood.cz

anonym (2.3.2011 00:55:55)

V Hradci Králové je www.kupnakup.cz. Pro lidi, co čumí na televizi a rádi si do toho marketu zajdou, to není. Je to pro aktivce!

Petr Š. (20.5.2011 13:14:32)

Dobrý den, toto téma se stává poslední dobou stále aktuálnější. Zahlédl jsem nedávno v časopisu reklamu na tento e-shop www.potravinydomu.cz , který tedy funguje jen v Praze a okolí. Musím říct, že jsem se nakonec odhodlal a službu vyzkoušel ? co mě překvapilo, byla neuvěřitelná vstřícnost a hlavně kvalita samotné expedice! Vytknul bych snad jen některé chybějící produkty v sortimentu, ale to se bude časem určitě měnit. S klidným svědomím ale mohu doporučit. Petr Š.

Michal (23.10.2013 20:42:45)

Nějakou dobu už se zabývám touto čiností, zprostředkováním nákupu dle přání zákazníka. Lidé, kteří jsou zaneprázdnění, chtějí svůj čas využít lépe či nemají možnost si nakoupit, tuto službu velice cení. Specializujeme se na jihočeský kraj. Zde je naše webová stránka: www.nakoupimezavas.cz