Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Contactel - je možné odstoupit ze smlouvy?

Contactel - je možné odstoupit ze smlouvy?

doRm (9.6.2005 13:28:16)

Mám uzavřenou smlouvu na 2 roky s Contactelem a chci se zeptat. Je možné ze smlouvy odstoupit? A jestli ano, kolik mě to bude stát atd... Moc dík.

mag (9.6.2005 13:48:41)

Mozny to je ale prijde te to hodne draho, zaplatis zbyvajici mesicni pausaly kolik ti zbyva nez ti vyprsi ty dva roky :o(

B (9.6.2005 13:54:33)

jj, smlouva je smlouva. Bude si muset naše veřejnost zvyknout na to, že když je něco smluvně dáno,tak to tak je. Proč pak hledají jak z toho ven. Ty jsi podepisoval tu smlouvu pod tlakem? asi ne... A pravděpodobně jsi za to dostal nějakou výhodu, tak co chceš..

Anonym (9.6.2005 16:03:53)

Jo v ty dobe to urcite vyhodny bylo. Ale Contactel uz tak dlouho nehybal s cenami, ze uz je i Telecom levnejsi. A kdyz ted konecne s cenami pohnul, tak skoro u vsech tarifu jenom nahoru. To je taky zajimava obchodni politika.

B (9.6.2005 17:22:45)

V každý době je nějaká akce nejvýhodnější a není to jen o adsl, to je obecně o jakémkoliv zboží... musíš si uvědomit v danou dobu jaká je akce a za jakých podmínek.

doRm (9.6.2005 21:30:44)

jj, je mi to jasný... nejvíc mě naštvalo to jak zdražilo to by telenor z 690 na 990... to je snad nejhorší nabídka co může bejt... budu muset počkat 2 roky a pak rychle k něčemu přes telenor.