Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > připojení

připojení

lama (16.6.2005 17:09:52)

Chtěl by ch se zeptat,mám zájem o ads.l jestli musí být telefon u počítače,já mám počítač v 1patře od telefonu 20m ,mám vyvedenou nahoru krabičku kde používám internet přes modem,jestli to do ní můžu připoji

Anonym (16.6.2005 17:13:00)

Fungovat to nebude, čti zde https://www.dsl.cz/index.php?akce=2&vlakno=56015

lama (16.6.2005 17:34:42)

to bych musel telefon vyvést ke kompu,strejne ho máme jen kvuli netu.

miniradilek (16.6.2005 18:15:40)

no ja to mam tak ze mam modem primo v mistnosti tam kde mam PC a kte krabicce me vede sitovej kabl asi +,- 15M.. jestli mate jen jeden telefon tak bezproblemu, jestli vyc nes jeden(a to myslim teda na stejnou linku) tak bud co telefon tak je potreba met tu krabicku aby zaroven mohl nekdo volat kdyz budes pripojenej, nebo tu jednu natahnout az ke hlavnimu zdroji telefonu co vede do baraku a vsech telefonu

David (16.6.2005 18:41:04)

Nevím, proč by to nemělo fungovat... Já to mám úplně stejně... 20m kabelu taženýho od krabice ze zdi, to mám v místnosti s PC píchlý do modemu... Ten 20 m kabel z modemu je z druhý strany píchlej do splitteru do zdířky modem, telefon je taktéž do splitteru a drát ze splitteru do krabičky na zdi... Fakt netuším, proč by to nemělo jít.. Akorát by mělo být obojí (jak tlf. tak ADSL inet) prohnaný splitterem, než to jde do TLF zásuvky ve zdi a ven, toť vše...